Ekip

Erbil Sivaslıoğlu

Bitti Gitti, Kurucu.

Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden bölüm birincisi mezuniyet projesiyle mezun olduktan sonra Fiat ve Turkcell'de çalıştı. Londra'da Shillington College'de tasarım programında okuyup döndüğünde freelance olarak app'ler tasarladı, siteler yaptı.

Bu sırada Bitti Gitti'nin temellerini yolculuk paylaşım sitesi Yan Koltuklar, İstanbul'daki sokak sanatını haritada listeleyen Street Art Istanbul ve ortamdaki ışığı ölçüp fotoğrafların pozitiflerini alabilen Pinhole Store app'lerinin tasarımcısı ve proje lideri oldu.

Bitti Gitti'yle tasarımı ve mühendisliği birleştirerek elle üretimin yaygın olduğu, bireylerin ellerini kirleterek zihinlerini temizliği ve daha verimli olduğu bir dünya yaratıyor.

Kerem Güneş 

Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'ni 3. sınıfta bırakıp ÖSS'de Türkiye 79.su olarak Bilgi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyatı bölümüne geçti ve mezun oldu. Zero Istanbul, Size Magazine, XOXO gibi dergilere yazarken sonra Tempo Dergisi'nde muhabir olarak çalıştı, Red Bull'da marka yöneticisi oldu.

Erbil'le kitap paylaşım platformu BookSerf'ü kurduklarında Bitti Gitti'ye dahil oldu, İş Geliştirme ve Satış'tan sorumlu. Aynı zamanda atölyelerde yardımcı eğitmen.

Cihan Küçük 

İstanbul Üniversitesi Müzecilik bölümünden mezun olan Cihan, Koç Grubu'nun sanat galerisi Arter'da çalışıyor.

Bitti Gitti'nin kütüphanesinden ve yazarlarla olan iletişiminden sorumlu.

Esma Bağcı 

Bir finans şirketinde yönetici olan Esma, haftasonları ve akşamları Bitti Gitti'nin verdiği kurumsal atölyelerde yardımcı eğitmen. Serigrafiyle kurumsal keyif üretimi ekibinde.

Elif Con

Topkapı sarayında arkeolog olan Elif elleriyle çalıştığı yeni teknikler öğrenmeye ve öğretmeye bayılıyor. Onu atölyelerimizde ve etkinliklerde verimliliği yüksek tutarken görebilirsiniz.

Onur Erdemol 

Koç Üniversitesi Bilgisayar Yazılımcılığı bölümünden mezun olmadan önce bile yazdığı kodla dikkat çeken Onur, Bitti Gitti'nin app'lerinin teknik altyapısından ve veri tabanlarından sorumlu.

Aslı Çiğdem

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi'nde sinema okuyor. CNN Türk'te başarılı geçen bir stajın ardından, Keyifli Staj programımıza dahil oldu. Atölye, etkinlik ve eğitim videolarından sorumlu. Aynı zamanda yardımcı atölyeler eğitmeni.

Duygu Vurgun 

 İngilizce öğretmeni olan Duygu kurumsal etkinlikler ekibinde.

Ecenur Çömlekçi 

Uluslararası İlişkiler ve politika çifte anadal programından fırsat bulduğu zamanlarda Ecenur kurumsal etkinlikler ekibinde görev alıyor.

Sıla Nur Özer

Ekonomi son sınıf öğrencisi ve kurumsal etkinlikler ekibinde.

Bitti Gitti Mesaj Kutusu

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. En yakın zamanda bir Bitti Gitti'li size dönüş yapıyor olucak.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Diğer Bölümler

Ekip

Fevkalade işlerin arkadasında fevkalade insanlar.

Bitti Gitti'den başka seçkiler

WhatsApp iletişim hattı

Keyifli TasarımlarSerüvenlerEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim