Yaklaşan Babalar Günü ekipçe kendi tıraş setlerinizi tasarlayıp, unutulmaz birer hediye haline getirmek için harika bir fırsat. Size özgü Tıraş Seti'nizi oluşturabilmeniz için gerekli tüm parçalar ve yaratıcı ekipmanlar Bitti Gitti'den!

Güne Keyifle Başlamak İçin Tasarlandı.

Tüm parçaları özenle tasarlanmış, fonksiyonel bir sanat eseri.

Fırçanın ters takılarak kolay süzülmesi, tek bıçaklı jiletiyle cilde sağlıklı temas ve doğal nemlendiricili sabunuyla harika bir tıraş deneyimi için birebir.

Takılıp çıkma özelliğiyle tüm seyahatlerinizde sizinle.

Kişiselleştirme Alternatifleri

Hayalindeki tıraş setini hayata geçirebilmen için gerekli tüm ekipmanlar Bitti Gitti'den. Sprey boyalarla renk katmaktan ahşap yakmaya, isim kazımadan doğal vernik çeşitlerine ellerinle yapabileceklerinin sınırı yok.

Sprey boyalar ile ahşap parçalar ayrı ayrı veya birleştirilip tamamen istenen renklerde boyanıyor.

Ahşap üzerinde dokulu bir yazı için yakma işlemi birebir.

Fırçadan, taşıma kutusuna her parçası kişiselleştirilebiliyor.

Modüler Sistem

Hem keyifle kişiselleştirilebilmesi için, hem de seyahatlerde kolayca taşınabilmesi için 4 ahşap parçaya ayrılabilen bir Tıraş Seti. 

Taban ve gövde 8mm ile sağlamlığı arttırırken 4mm'lik özenle kesilmiş kulplar estetik bir şekilde fırça ve jileti dik şekilde tutuyor. 

Tüm birleşim yerleri özenle hesaplanıp tutkalsız güçlü birleşim için tasarlanmıştır.

Özgün Tasarımlar

Etkinlikte tıraş setini dilediğin gibi tasarlayabilmen için onlarca keyifli alternatif var :Su bazlı verniklerle ahşabın dokusunu ön plana çıkarabilir, sprey boyalarla canlı renkler katabilirsin. 

Isı ile isim kazımayla ve kalemlerle süslemelere devam edip, sevdiğine özel eşi benzeri olmayan bir eser oluşturabilirsin.

Jilet, fırça ve sabunuyla!

Tıraş Seti'mizi tamamlarken fırça, sabunluk ve jiletimizi yerleştiriyor, istediğimiz kişiselleştirmeleri Bitti Gitti Etkinlik Paketi ile kalıcı hale getiriyoruz. 

Metal jilet, yumuşacık fırça ve nemlendiricili sabun ile cilde faydalı keyifli tıraş deneyimi.

Özel Taşıma Kutu Seçeneğiyle

Özel Taşıma Kutusu SeçeneğiyleTamamladığınız Tıraş Setini en iyi şekilde saklamak ve sunmak için özel ahşap kutusunu dahil etmek mümkün. Kapağa logo ve yazı kazıma alternatifleriyle tamamen kişiselleştirilebilir.

hey@bittigitti.com.tr