Dr. Mehmet Bayramiçli İnternet Sayfası Projesi

Sayın Prof. Dr. Mehmet Bayramiçli’yi en iyi şekilde yansıtacak tasarım ile bilgilendirici ve kullanıcı dostu bir internet sayfası geliştirmekten memnuniyet duyarız.

İçerik Yapısı

Ana Sayfa

Ziyaretçilerin karşılandıklarında, en kısa sürede doğru adreste olduklarını anlamaları ve daha fazlasını öğrenmeleri için gerekli tüm bağlantıları bulabildikleri ek tasarım öğelerinin bulunduğu sayfa.

Yayınları

Kitap ve makale bilgilerinin, PubMed bağlantılarıyla sunulduğu sayfa. Kapak tasarımı olanların kitaplaşmış fotoğrafları da eklenecektir.

Ameliyatlar Hakkında Yazıları

Estetik ameliyatları ve Onarım ameliyatları olarak 2 ayrı sayfada tüm makalelere erişilebilecek şekilde tasarlanan sayfa. Maksimum SEO etkisi için her makale kendi alt sayfasına da sahip olacaktır.

Hakkımda

Öz geçmişinin ve üye olduğu derneklerin bilgilerinin bulunduğu sayfa.

Proje Kapsamı

Alan adı ve Barındırma

1 yıllık alan adı ve tüm site içeriğinin barındırılması. İnternet sitesinin hızlı yüklenmesi ve sunucu kaynaklı aksaklıklar yaşanmaması için en güvenli ve verimli barındırma alternatifi olan Amazon Web Server ile çalışmaktayız.

İçerik Altyapısı / Simple CMS

Yeni makalelerin metinleri, ilgili dış bağlantıları ve görsellerinin rahatlıkla yayına alınmasını sağlar. Otomatik olarak kendi alt sayfasının ve ilgili uzantılı sayfa adına atanması kolaylıkla halledilir. Makale içeriğinin otomatik olarak arama motorları tarafından erişilebilir olması için gerekli alt yapıdır.

Hem var olan yayınlar üzerinde değişiklik yapılabilir, hem de yeni yayınlarla ilgili dış bağlantı ve metin bilgileri rahatlıkla eklenebilir.

Tasarım / Art Direction

İnternet sitesindeki menü ve alt menü (footer tasarımı)

Yazı tipi seçimi ve içerik türlerine göre CSS stillerinin oluşturulması

Ana sayfayla makaleler için görsel düzenlemesi ve tasarım çalışmaları

Farklı monitör büyüklüklerine dinamik adapte olan site yapısı (Responsive tasarım)

Tablet ve Mobil tasarımları

Aynı içeriğin en verimli şekilde konumlandırılması ve daha hızlı yüklenmesi için gerekli iyileştirmelerin yapıldığı, kodlaması tüm tarayıcı ve akıllı telefonlarda rahatlıkla incelenmesi için özel olarak yapılmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu / SEO öncelikli yapı

En güncel Google ve Yandex arama motoru algoritmaları göz önünde bulunarak tasarlanan içerik alt yapısı ve her sayfaya özel olarak hazırlanan Schema.org kodlaması sayesinde makale konuları, yayınlar, ameliyatlar hakkında makaleler organik internet aramalarında en üst sıralarda çıkması için tasarlanır.

Tüm görseller ve linkler, alt metinlerle arama motorlarının en iyi değerlendireceği şekilde sisteme girilir. Yeni içerikler eklendiğinde her sayfa otomatik olarak arama motorları tarafından endekslenebilir hale gelir.

Raporlama Arayüzü

Sitenin ziyaretçi profili, gerçekleşen ziyaretlerin süresi, arama yapılan kelimeler, toplam geçirilen süre, en çok ziyaret edilen alt sayfalar gibi pek çok kırılımda verinin site hızını yavaşlatmadan takip edilmesi işin Yandex Metrica kurulumu yapılır. Dilerseniz belirli periyotlarda düzenli olarak raporlama e-mailinize yönlendirilebilmektedir.

Zamanlama

1. Gün / Onay Günü

Teklifimizin onaylanmasının ardından hemen çalışmalara başlıyor ve sizden belirli içerik taleplerinde bulunuyoruz. Alan adının satın alınması, Amazon Web Server'larının açılması ve içeriklerin eklenmesi için alt yapı çalışmaları hemen başlıyor.

4.Gün / İçeriklerin Tamamlanması

Sizden istediğimiz içeriklerin tamamlanması / İngilizce’sini istediğiniz sayfalar ve içerikleri, makale ve yayınlarla ilgili kapak görselleri ve olası ek içeriklerin hepsi bu aşamada tarafımıza iletilmiş oluyor.

6.Gün / İlk Gösterim

1 haftalık tasarım çalışması sonucu en içimize sinen versiyonların size çalışan bir adreste sunumu yapılır. Fotoğrafların kullanımı, menü yapısı ve sayfa içi görseller olmak üzere kapsamlı bir ilk versiyon hazırdır.

10.Gün / Web versiyonunun tamamlanması

Yorumlarınıza göre düzenlemelerin yapıldığı ve tüm bağlantıların/sayfaların en hızlı şekilde açılması için optimize edilmiş versiyonun tamamlanması.

12.Gün / Mobil ve tablet verisyonlarının sunumu

Kesinleşen web versiyonundan yola çıkarak tablet ve akıllı telefonlara uyumlu olmak üzere 2 farklı yapının oluşturulması / sunulması.

14.Gün / Sitenin yayına alınması

Yorumlarınız doğrultusunda son düzenlemelerin yapılıp, tüm içeriklerin SEO etiketlemelerinin tamamlanıp, yeni içerik ekleme sürecinin videolu eğitim ile aktarıldığı ve sitenin tamamen yayına alındığı teslim günü.

Bütçe

Alan Adı ve Barındırma

350 tl

İçerik Altyapısı /CMS

1200 tl

Site tasarımı

1200 tl

Site kodlanması

2500 tl

Mobil ve Tablet versiyonları

1000 tl

SEO optimizasyonu ve Raporlama

500 tl

1 yıllık destek

ücretsiz

TOPLAM

6.750tl +kdv

Mehmet Bey'e Özel Teklifimiz

4.500tl +kdv

Teklifimizi onaylamanız dahilinde çalışmalara hemen başlanıp, toplam 14 gün sonunda teslimatta ödeme talep edilmektedir.
Proje tesliminden 20 iş günü vadeli ödeme alternatifinde toplam tutarın yarısını proje onay gününde ön ödeme olarak talep edilir.