Plaza Cubes'e Özel Atölyeler

Plaza Cubes müşterilerinin 2 saat içerisinde keyifle deneyimleyecekleri ve gündelik hayatlarında kullanacakları üretimler yaptığı harikulade atölye konseptleri Bitti Gitti farkıyla.

Daha fazla fotoğraf için görsele tıklayabilirsiniz.

Serigrafi Atölyesi

M.Ö. 2500'den günümüze kadar en kaliteli ve pratik baskı tekniği olma özelliğini koruyan Serigrafi Baskı'yı deneyimlediğimiz, projelerimizde nasıl fark yaratabileceğimizi öğrendiğimiz ilham verici bir etkinlik.

Plaza Cubes ile belirlediğimiz bir tasarımı katılımcılar, diledikleri renkleri kendileri oluşturarak getirdikleri kumaş ve defterlere ve Bitti Gitti'nin sunduğu çeşitli yüzeylere baskılıyorlar.

Bardak altlıkları, ahşap paneller, dokulu kağıtlar ve daha niceleri serigrafi tekniğiyle kişiselleştirilebiliyor.

Plaza Cubes'a Özel Tasarım

1.500 tl

Plaza Cubes'in öncelikleri doğrultusunda katılımcıların keyifle basacağı tasarımı oluşturmak, serigrafi baskıda en iyi sonucu vermesi için gerekli tüm işlemlerin yapılması ve aynı tasarımın pek çok renkle rahatlıkla uygulanabilir olması sağlanır. Bu tasarım farklı şubelerde keyifle kullanılabilir.

20 Kişilik Atölye Seti

1.500 tl

Katılımcıların kendi renklerini oluşturup, baskıya hazır halde sunduğumuz serigrafi çerçeveleriyle diledikleri gibi tişört, çanta, ahşap panel ve defter kapaklarına uygulayabilmeleri için gerekli tüm ekipmanlar, serigrafi uzmanlığına sahip 2 Bitti Gitti'li yardımıyla 2 saatlik atölyede uygulanıyor.

20 kişinin rahatlıkla baskılarını alabilmesi için aynı tasarımın pozlandığı 4 çerçeve, 4 ragle, 4 adet 500ml ana renklerde boya, onlarca karıştırma kabı, eldiven ve deneme baskı yüzeyleriyle.

1 Tasarım, 10 Atölye Toplam:

16.500 tl + kdv

Daha fazla fotoğraf için görsele tıklayabilirsiniz.

Dikişli Defter

Gündelik hayata keyif katan el dikimi, huş ağacından kapaklı defterlerin yapıldığı 2 saatlik bir atölye. Plaza Cubes ile öncesinde belirlediğimiz şekilde tasarlanmış kapaklar ve renkli mumlu ip seçenekleriyle katılımcılar kendi defter kapaklarını oluşturur. Kapakları harika koptik dikişli bir defter haline getirerek, kendi projelerinde logolarını en etkili şekilde müşterilerine aktarmayı öğrenirler.

Delikli Kapak Tasarımı

500 tl

Müşterilerinize aktarmak istediğiniz mesajınızı dikilebilir defter kapağı için en verimli ve ilham verici hale getirmek için tasarım çalışması yapıyoruz. Belirlenen delik uzaklıkları sayesinde her katılımcı kendine özgü bir kapak oluşturuyorken genel olarak da uyumlu eserler ortaya çıkmış oluyor.

20 Kişilik Atölye Seti

1.600 tl

Her katılımcı için önceden koptik tekniğiyle dikilmiş 6 ortalı, dokulu kağıda defterler. Ön ve arka kapakta Plaza Cubes e özel logo yakma seçeneği ve belirlenen tasarımın dikilmeye hazır hali. Serigrafi baskılı bez çantası, renkli mumlu ip seti ve rahat dikiş için iğne bulunmaktadır.

1 Tasarım, 10 Atölye Toplam:

16.500 tl +kdv

Daha fazla fotoğraf için görsele tıklayabilirsiniz.

Ses Sistemleri

Tüm akıllı telefonlarla uyumlu, telefonun sesini 5 kat arttıran ve telekonferanslarda 2 yönlü ses kalitesini yükselten el yapımı Ses Sistemleri. Katılımcılar ham huş ağacından yapılmış Ses Sistemlerini ahşap yakma, boyama, vernikleme gibi tekniklerle dilediği gibi kişiselleştirir. Kurumsal hayattan, gündelik hayata pek cok yerde aktif olarak kullanılabilir, unutulmaz bir eser.

Plaza Cube Kurumsal Paketi

500 tl

Tüm ham Ses Sistemlerinin üzerine Plaza Cube logosu sıcak damga ile basılır. Kurumsal renklerinizde ve logonuzla serigrafi baskılı, bez taşıma çantaları için kalıplar oluşturulur.

20 Kişilik Atölye Seti

2.400 tl

Katılımcıların Ses Sistemleri'ni dilediği gibi kişiselleştirmeleri için onlarca renk ve boyama tekniğini uygulamaya yardımcı fırça, bant, sünger, vernik, havya gibi gerekli tüm ekipmanlar sağlanır.

1 Tasarım, 10 Atölye Toplam:

24.500 tl +kdv

Kerem Güneş

Kurumsal İletişim

0532 788 83 22

kerem@bittigitti.com.tr

Mesajınız başarıyla iletildi. En yakın sürede görüşmek üzere.
Form gönderiminde bir hata oluştu, lütfen mesaj kısmını boş bırakmayın.

Bitti Gitti'yi Deneyimleyen Markalar

Bitti Gitti - Referanslar