Platform
/
Defter Dünyası
/
Defter üretimi ile ek gelir kaynağı

Defter üretimi ile ek gelir kaynağı

Koptik defter dikim tekniği ile kurumlara ve özel etkinliklere katalog ve menü gibi üretimler yapımında fark yaratmak için oldukça etkili bir alternatif. Sayfalarını bilgisayar ortamında tasarladığınız kitapçıkları, ellerinizde dikerek bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü

Serigrafi Baskılı Defter Kapakları

En doğal ve kalıcı baskılar için serigrafi baskı tekniği birebir. Geliştirdiğiniz defter dikim yetinizi serigrafi baskı ile birleştirerek kurumlar için oldukça değerli el yapımı defter, ajanda ve kitaplar üretebilirsiniz.

Ahşap defter kapakları üzerine, baskıya hazır halde kalıbını oluşturduğumuz Mini Serigrafi Kit'leri ile yüzlerce baskıyı evinizden yapabilirsiniz.

El yapımı kitap ve menüler

Koptik defter dikim tekniği aslında kitapların sayfalarını bir araya getirmekte de kullanılıyor. Bu sayede özel edisyonlu kitaplar için yazalar ve yayınevleri ile yetilerinizi profesyonel olarak paylaşabilirsiniz. Belirli sayılarda özel kapaklı ve tamamen el dikimi kitaplar ve menüler ile pek çok matbaanın sunamayacağı değerli bir hizmet sunabilirsiniz.

Kişiye Özel Defter Üretimleri

Ahşap kapakları sipariş üzerine tasarlayarak ve özel renklerde iplerle defter ve ajandaları kişiye özel dikebilirsiniz. Etsy gibi yurt dışından siparişler de alabileceğiniz pek çok platforma insanların sevdikleriyle fotoğrafları ve isimlerinden esinlenerek defter kapak üretimleri yapabilirsiniz.

Ahşap defter kapakları, serigrafi baskı, sulu boya, ahşap yakma tekniği veya lazer yakma gibi pek çok farklı işlem ile kişiselleştirilebilir.

Bitti Gitti Platform
Defter Dünyası

Gündelik hayattan, yep yeni kariyerlere kadar defterler ile ilişkimizi güçlendirecek tavsiyeler

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı

Bitti GittiDükkanEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim