Bitti Gitti Logo nav

Bitti Gitti Platform

Hayatına keyif katan teknikleri derinlemesine öğrenmek ve ilham verici çalışmaları keşfetmek için harikulade bir platform geliştirdik.

Yeni teknikleri adım adım ilerleyerek ve istediğin yerde fotoğraf paylaşımıyla sorular sorarak pekiştiriyor, yaptığın eserleri paylaşarak puanlar kazanıyorsun.

Sen de herhangi bir Evde Üretim Kiti'ni alarak
Bitti Gitti Platform'a erişim sağlayabilirsin!

Serüvenler - Bitti Gitti

Serüvenler

Geleneksel tekniklere keyifli ve pratik yaklaşımla Bitti Gitti serüvenleri kendi içinde onlarca konuyu barındırır.
Kaligrafi, Serifrafi, Kamera Yapımı bunlardan sadece birkaçı.

Konular Bitti Gitti

Konular

Her serüven altında detaylı incelenen, adım adım açıklanan konuları barındırır. İlham verici çalışmaların nasıl yapıldığını keşfetmenin en verimli yolu.

Deneyimler Bitti Gitti

Deneyimler

Her konuyu tamamladığında kendi deneyimini ekleyebilir, senden önce aynı konuyu inceleyen Bitti Gitti'lilerin eserlerine göz atabilirsin.

Profilin Bitti Gitti

Profilin

Bitti Gitti Platform kendi profilini oluşturmana imkan sağlar. Bu sayede hem kendi kurumundan arkadaşlarını takip edebilir, hem de tüm konulara tek bağlantıdan erişebilirsin.

Dükkan Bitti Gitti

Dükkan

Yeni teknikleri deneyimleyip, harikulade eserler oluşturmaya başladıkça malzeme ihtiyaçların artabilir. Bitti Gitti Platformda boş tişörtlerden, defter kapaklarına onlarca evde üretim malzemesini özel indirimlerle alabilirsin.

Bitti Gitti App - Mobil Uygulama

Mobil Erişim

Bitti Gitti Platform hem bilgisayar hem de telefon için özel olarak tasarlandı. Profiline eklediğin konulara her zaman, her yerden erişim artık çok kolay!

Platforma erişim hakkı kazandıran kitler;