Bitti Gitti HomeBitti gitti mobil

Bitti Gitti Platform

Evde üretime başlamayı teşvik edici birkaç konuyla ilgili ufak bölümler hazırladık.

Yeni yetileri en verimli şekilde geliştirmek için Evde Yapılabilecek Hobiler sayfasını inceleyebilirsiniz.

ahşap defter kiti

El Yapımı Defter Seti

Kendi defterlerinizi tasarlayıp, ellerinizle dikmeniz için gerekli tüm ekipman ve video'lu anlatımla harikulade bir set.

Kendi defterlerimi yapmak isterim

Evde Üretim Kitleri

Evinizde geleneksel teknikler ile kalıcı eserler üretmek için Bitti Gitti kitlerini geliştirdik. Doğal malzemeler ve açıklayıcı anlatımlarla, tarihi yüzyılları aşan pek çok tekniği kısa sürede en pratik haliyle uygulamaya başlamanız için özenle seçilmiş evde üretim kitleri.

Evde Üretim Tavsiyeleri

Kendinize en uygun üretim tekniğini keşfetmeniz için birkaç farklı derleme ve tavsiye listeleri hazırladık. Kısa sürede, kalıcı eserler üretmenin en doğal ve pratik yolu.

Deneyimler

Kendinize en uygun üretim tekniğini keşfetmeniz için birkaç farklı derleme ve tavsiye listeleri hazırladık. Kısa sürede, kalıcı eserler üretmenin en doğal ve pratik yolu.

Serüvenler - Bitti Gitti

Serüvenler

Geleneksel tekniklere keyifli ve pratik yaklaşımla Bitti Gitti serüvenleri kendi içinde onlarca konuyu barındırır.
Kaligrafi, Serifrafi, Kamera Yapımı bunlardan sadece birkaçı.

Konular Bitti Gitti

Konular

Her serüven altında detaylı incelenen, adım adım açıklanan konuları barındırır. İlham verici çalışmaların nasıl yapıldığını keşfetmenin en verimli yolu.

Deneyimler Bitti Gitti

Deneyimler

Her konuyu tamamladığında kendi deneyimini ekleyebilir, senden önce aynı konuyu inceleyen Bitti Gitti'lilerin eserlerine göz atabilirsin.

Profilin Bitti Gitti

Profilin

Bitti Gitti Platform kendi profilini oluşturmana imkan sağlar. Bu sayede hem kendi kurumundan arkadaşlarını takip edebilir, hem de tüm konulara tek bağlantıdan erişebilirsin.

Dükkan Bitti Gitti

Dükkan

Yeni teknikleri deneyimleyip, harikulade eserler oluşturmaya başladıkça malzeme ihtiyaçların artabilir. Bitti Gitti Platformda boş tişörtlerden, defter kapaklarına onlarca evde üretim malzemesini özel indirimlerle alabilirsin.

Bitti Gitti App - Mobil Uygulama

Mobil Erişim

Bitti Gitti Platform hem bilgisayar hem de telefon için özel olarak tasarlandı. Profiline eklediğin konulara her zaman, her yerden erişim artık çok kolay!