Kişiselleştirme Ünitesi

El yapımı gündelik hayata keyif katan objelerimizi en verimli şekilde kişiselleştirebilmeniz için aşağıda tavsiyeler ve adım adım defter dikim tekniklerini bulabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Ses Sistemi

2018 German Design Award ödüllü Ahşap Ses Sistemleri'mizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Halkaların içerisine gazlı kalemlerle hedefler, suyu boyalar ile etraflıca desenler ve ahşap dağlama ile kalıcı olmasını istediğiniz karakter ve yazıları rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Ses Sistemi Kişiselleştirme Tekniklerini incele

Koptik Defter Dikimi

En kullanışlı ve pratik defter yapım tekniği koptik için adım adım tavsiyeler.

Daha Fazlası

Ahşap Dağlama

Yumuşacık olana kadar zımparanmış ahşap yüzeylere kalıcı desenler oluşturmak için dağlama tavsiyeleri.

Daha Fazlası

Süngerler ile Daireler

4 farklı boyda sünger uçlu fırçalar yardımıyla sulu boyalar ile rahatlıkla daireler oluşturabilirsiniz.

Ahşap yüzey üzerinde oluşturduğumuz bu daireler, ellerinizi kirletirken veri görselleştirmeleriyle eğitim konularını içselleştirmeniz için harika sonuçlar veriyor.

Farklı renklerdeki dairelerin kesişim kümelerini oluşturabilirsiniz veya farklı boyutlarda daireler oluşturarak verileri karşılaştırabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Garanti Bankası'na özel ahşap mühür ve ahşap şablon yardımıyla dilediğiniz yere logo konumlandırması yapabilirsiniz.

Mühür için yeşil mürekkepli hazneye sıkıca bastırmanız yeterli.

Şablon kullanımı ise açık renkli bir kalem ile hafifçe iz bırakıp, sonrasında dilediğiniz gibi renklendiriyor veya içerisine metinler yazıyoruz.

Çiçek Dürbünü ve Veriler

Baktığınız yeri görsel şölene dönüştüren, cep telefonu kameranızla rahatlıkla bu anları video ve fotoğraf yoluyla ölümsüzleştirebileceğiniz harikulade bir obje.

3 farklı yüzeye sahip olması ve yatay kullanımı tek bir konuya ilişkin 3 farklı veri görselleştirmesi için harika bir fırsat oluşturuyor.

Süngerler ile dairesel gösterimler, maske bantları ve makas üzerindeki cetvel ile sütunlu grafikler oluşturabilirsiniz.

Sulu Boyalı Defterler

Defter dikimine başlamadan önce kapakları boyamak için pek çok alternatif var. Sulu boya ile sadece 3-4 renk kullanarak ve farklı su oranlarında kullanarak harika eserler oluşturabilirsiniz.

Defterler en geniş ve düz ahşap yüzeye sahip olduğundan hem fırça kullanımı için, hem de daha büyük desenler oluşturmak için harika bir fırsat.

Sulu boyaya başlamadan önce ahşaba dağlama tekniğiyle istediğiniz kelimeleri kapağa aktarabilirsiniz. Garanti logolu mühürle ise kişisel olmanın yanında kurumsal kimliğinizi barındıran fevkalade defterler tasarlayabilirsiniz.