Kişiselleştirilmiş Ses Sistemleri

Ses Sistemi kişiselleştirme yöntemleri

Ahşap Ses Sistemlerini zımparalayarak boyaların ve ahşap yakmanın harika tutuşa sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Herkesin tanıdığı ve güven duyduğu Garanti Bankası yoncasını, şablonu kullanarak Ahşap Ses Sistemi'ne aktarabilirsiniz. Önce kalemle şablonun çizgilerini çizip, sonra da keçeli kalem ya da sulu boyalı fırçayla içini doldurabilirsiniz. Sonra da etrafını renkli bir şekilde boyayarak samimi ve yaratıcı bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Maskeleme bandı ile şeritler oluşturabilir ve farklı renklerde ya da oranlarda vernik uygulayarak huş ağacının doğal güzelliğini öne çıkartabilirsiniz. Maskeleme bandını yapıştırırken kenarlarının üzerinden bir kalemle bastırıp geçerseniz, daha keskin çizgili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ahşap yakma ünitesi ile öncesinde kurşun kalemle hafifçe belirlediğiniz bir deseni yakarak kalıcı hale getirebilirsiniz. Hafif dokunuşlarla yazıların üzerinden geçip bir süre ahşap yüzeyden uzaklaştırarak, dikkatli ve emin bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Suluboya yapacaksanız ise, yakma işlemini öncesinde yapmanız en iyi sonuçları verir. Yakılan bölge üzerine vernik de rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sadece bir harf yakıp, sevdiğiniz bir ya da iki renkten oluşan geometrik şekiller ile harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

Gündelik hayatınıza keyif katan bu ses sistemini sizin için önemli olan bir grafiği ya da sayıları da çizerek daha kalıcı hale getirebilirsiniz.

Yakmak istediğiniz deseni daha öncesinde hafifçe kurşun kalemle çiziyor olmanız yakma sürecinde sadece en iyi oranda yakmaya odaklanmanız için fırsat oluşturacaktır.

Başka Konular

Deneyim ve Sorularınız

Harikulade sonuçlarınızı görmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan hem eserinizi bizimle paylaşabilir, tüm sorularınızı bize ulaştırabilirsiniz.

Ho Lal La! Deneyiminiz başarıyla gönderildi.
Oops! Something went wrong while submitting the form.