Çiçek Dürbünleri

Keyifli Çiçek Dürbünü tasarımları için tavsiyeler

Çiçek Dürbünü Kullanım Alanları

Çiçek Dürbününüzü gündelik hayatta kalemlik olarak kullanabilirsiniz. Kendi tasarımınız olan bu işlevsel sanat eserini kurumsal hayatınıza keyif katmak için harikulade bir yöntem.

Keyifli Videolar

Çiçek Dürbününüzü telefonunuzun kamerasının önüne tuttuğunuzda gözlerinizle gördüğünüz desenler ölümsüzleştirmeye hazır bir şekilde telefonunuzda beliriyor. Hem video hem de fotoğraf çekimleri ile benzersiz sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ahşap Yakamlar

Bitti Gitti Ahşap Yakma Ünitesi sayesinde dilediğiniz yazı ve çizimleri çiçek dürbününüzün üzerine yapabilirsiniz. Ahşap yakma işlemi en iyi sonuçları vernik ve boya uygulanmamış, ham ağaç halindeyken verecektir.

Bant ve ipler

Renkli bant ve ipleri kullanarak çiçek dürbününü geometrik şekillerde süsleyebilirsiniz. Kalem ve fırça kullanmak istemeyen ve düz çizgilere önem verenler için harika bir teknik.

Vernik ile desenler

Sadece belirli bölgeleri vernikleyerek fevkalade sonuçlar elde edebilirsiniz. Maskeleme bandı ile şeritler oluşturup, bir kalem yardımıyla bastırarak bantın ahşaba iyice yapıştırğından emin olup vernik uyguladığınızda ortaya aşağıdaki gibi sonuçlar çıkıyor olacak. Eğer vernikler arası ton farkı oluşturmak isterseniz bazı bölgelere 2 kat vernik uygulayarak koyulaşmasını sağlayabilirsiniz. Vernik kurudukça üzerine uygulanan yeni kat vernik daha da koyu bir görünüm kazanacaktır.

Keçeli Kalem, Sulu Boya ve Şablonlar

Özgürce tasarlamanın en keyifli yolu olan sulu boya ve keçeli kalemler ahşap yüzey üzerinde harika tutuculuğa sahiptir. Dilerseniz Garanti Bankası'na özel yapılmış şablonu da kullanarak her çiziminizde mükemmel yoncaları çiçek dürbününüz üzerine konumlandırabilirsiniz.

Başka Konular

Deneyim ve Sorularınız

Harikulade sonuçlarınızı görmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan hem eserinizi bizimle paylaşabilir, tüm sorularınızı bize ulaştırabilirsiniz.

Ho Lal La! Deneyiminiz başarıyla gönderildi.
Oops! Something went wrong while submitting the form.