Çocuklar için Serigrafi

Sektöründe lider markaların üst düzey yöneticilerinden öğrencilere 5000’in üzerinde bireyin hayatına keyif katan Bitti Gitti’nin, dünyanın en köklü tasarım tekniklerinden serigrafiyi anaokullarına taşıyan Çocuklar İçin Serigrafi Kiti’ni gururla sunarız.

Öğrencilerinizin elleriyle kısa sürede kalıcı eserler üretirken, renk teorisi ve elleriyle çalışmayı eğlenirken öğreniyorlar. Hem kendilerine, hem ailelerine doğal boyalarla tişörtler, yastık kılıfları ve kartpostallar basıyorlar.

Çocuklar İçin Serigrafi Kiti
’miz tasarlanırken, katılımcıların yeni teknikler deneyimlerken, öz güvenlerini geliştirmeleri ve projelerine farklı bir açıdan yaklaşmalarını teşvik etmeleri göz önünde bulunduruldu.

Serigrafi Baskı

Tarihi M.S. 3. yüzyıla dayanan Serigrafi, bugün hala en kaliteli ve doğal baskı tekniği olarak kullanılmaktadır.

Bitti Gitti Çocuklar İçin Serigrafi Kiti, tamamen baskıya hazır ve 3-6 yaş arasındaki çocuklara özel tasarlanmış olmasıyla, dilediğiniz zaman Serigrafi tekniğini uygulamanızı sağlıyor.

Serigrafi Baskılı Yastıklar

Yastık kılıfları üzerine doğal su bazlı boyalarla, cilde dost yumuşacık baskılar için serigrafi birebir.

İster farklı tasarımları, ister aynı tasarımı farklı açı ve renklerle baskılayarak benzersiz yastıklar üretmek çok keyifli.

Süreç

Açık renkli %100 pamuklu yastık kılıfları masaya yerleştirilir, öğrenciler renkleri seçtikten sonra çerçevenin üzerine spatulayla boyalarını sürerler.

Ragleyle tasarımın üzerinden elle geçildiğinde baskılar hazır!

Serigrafi Baskılı Kartpostallar

Dokulu kağıtlar üzerine baskılar yapılarak onları samimi kartpostallara dönüştürmek çok keyifli.

Dokulu kağıtlar masaya yerleştirilir, öğrenciler renkleri seçtikten sonra çerçevenin üzerine spatulayla boyalarını sürerler.Ragleyle tasarımın üzerinden elle geçildiğinde baskılar hazır!

Dilerseniz hayvanların etrafına konuşma balonları ve bulundukları ortama dair çizimler yapılarak kartlar yep yeni bir boyut ve daha derin bir anlam kazanabilir!

Yumuşacık ve kalıcı baskılar

%100 pamuklu tişörtler, Bitti Gitti'nin doğal kumaş boyaları ve serigrafi kiti sayesinde dakikalar içerisinde kalıcı eserlere dönüşüyor.

İster farklı tasarımları, ister aynı tasarımı farklı açı ve renklerle baskılayarak benzersiz tişörtler üretmek çok keyifli.

Süreç

Açık renkli, %100 pamuklu tişört masaya yerleştirilir, dilediğiniz renk karıştırılıp serigrafi çerçevesi üzerine spatula ile sürülür. Bitti Gitti raglesiyle tasarımın üzerinden geçtiğinizde baskınız hazır!

Doğal kumaş boyaları 5-10dk içerisinde dokunulabilir kuruluğa gelecektir. İlk yıkama öncesinde baskı yapılan yerlerin pamuklu seçeneğinde hafifce ütülenmesi basılan desenlerin yıllar boyu canlılığını korumasını sağlayacaktır.

Renklerin Dünyasında Keşif

Su bazlı Bitti Gitti kumaş boyaları anti-alerjik ve kokusuzdur, birbirleriyle rahatlıkla karıştırılarak yeni renkler oluşturulabilir.

Baskı öncesinde hangi renklerin kullanılacağı belirlenip, ana renkler farklı oranlarda öğrenciler tarafından karıştırılarak hangi renklerin birbirleriyle uyumlu olduğu denemelerle keşfedilir.

Boyaların su bazlı olmaları sayesinde, çerçevelerden su ile saniyeler içinde temizlenmeleri mümkün. Boyalarınızı hava almayan kaplarda sakladığınızda, onları defalarca kullanabilirsiniz.

Tüm Aileye Baskılar

Serigrafinin diğer baskı tekniklerine kıyasla en büyük avantajı, her biri farklı renklerde ve kalitesi yüksek baskıları kısa zamanda gerçekleştirebilmeniz.

Öğrencileriniz de kendilerine baskı yapıyorken, evlerinden birer boş tişört / yastık kılıfı getirerek aynı gün içerisinde aileleri için de unutulmaz hediyeler üretebilirler.

Dönem Boyu Kullanım

Çerçeveleri her etkinlik sonrasında yıkayarak onları yüzlerce baskı için kullanabilirsiniz.

Gündelik Hayatta Kullanım

Çocuklar kendilerine ve ailelerine bastıkları eserleri gündelik hayatlarında kullandıkça, öz güvenleri artıyor ve okulda öğrenilenler pekiştiriliyor.

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Öğrencileriniz kendilerine baskı yapıyorken, bir de farklı okullardaki yaşıtlarını mutlu edecek kartpostallar oluşturup gönderebilirler. Okul olarak destek verdiğiniz bir kuruma da sınıfça hediyeler yaparak öğrencilerinize başkalarını düşünmenin önemini keyifle aktarabilirsiniz.

Bitti Gitti Serisi

Yaratıcılığı temsil eden bir logonun ötesinde, elle üretimi ve meraklarınızın peşinden koşmayı kapsayan bir yaşam tarzı olan Bitti Gitti görselli tasarımlarla, öğrencileriniz genç yaşta gündelik hayatlarına “Eller Kirlenir, Zihin Temizlenir” felsefesini dahil edebilecekler.

2 adet Bitti Gitti tasarımlı serigrafi çerçevesi.
3 adet Doğal Kumaş Boyası
2 adet Ragle
10 adet Spatula
10 adet Çocuk Tişörtü

Hayvanlar Serisi

German Design Award ödüllü Erbil Sivaslıoğlu tarafından tasarlanan Bitti Gitti Hayvanlar Serisi’yle, öğrencileriniz diledikleri renk kombinasyonlarıyla kalıcı eserler üretirken, hayvanları tanıyıp renk teorisini deneyimliyorlar.

Yabancı dil derslerinden anaokulunuzdaki GEMS etkinliklerine geniş bir yelpazede kullanmaya uygun 9 keyifli hayvan baskıya hazır halde sunuluyor.

9 adet Bitti Gitti Havyanları tasarımlı serigrafi çerçevesi.
6 adet Doğal Kumaş Boyası
9 adet Ragle
10 adet Spatula
40 adet Çocuk Tişörtü

İz Bırakan Etkinlik ve Objeler

“Eller Kirlenir, Zihin Temizlenir” felsefesi ile 2013 yılından beri özgün obje tasarımları ve kurumsal etkinlik konseptleri ile sektöründe lider markaların gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

Her etkinlik ve üretilen obje ile kazandığımız deneyimleri ürünlerimizde geliştirme olarak uygulayarak daimi dönüşüme devam ediyoruz. Tutkumuzun meyvesi olarak kurumsal etkinliklerin dışında ürünlerimiz tasarım dünyasının önde gelen ödüllerini kazanıp, dünyanın pek çok noktasında seçkin tasarım mağazalarında satışa sunulmaktadır.

12.500+
Katılımcı
154+
Kurum
228+
Lokasyon
Bitti Gitti - Referanslar