Bitti Gitti Logo nav

Sizi tanıyalım, öyle sunalım!

Bitti Gitti, ihtiyaçlarınız doğrusunda en keyifli ve akılda kalıcı etkinliği sizin için özel olarak tasarlıyor.

Etkinlik yapmayı düşündüğünüz ekibiniz veya müşteri kitlenizden, katılımcı sayısından ve en çok ilginizi çeken atölye başlığından bahsedin,
size en uygun atölyeyi önerelim!

Daha Sonra
Çok teşekkürler! Bizim için düşüncelerin ve seni tanımak gerçekten çok önemli.

1 gün içerisinde tamamen size özel bir sunumla iletişime geçiyor olacağız. Keyifli Günler!
Eyvah! sanki bir şeyler ters gitti. Tekrar deneyebilir misin?

Kurumsal Etkinlikler

Ekibinizle kısa sürede ellerinizle kullanışlı ürünler tasarladığınız harikulade etkinlikler.

Eller Kirlenir, Zihin Temizlenir.

Geleneksel tekniklere keyifli dokunuşlarla çok daha pratik ve kullanışlı hale dönüştürdüğümüz etkinliklerimizi ekibinizin bir araya geldiği her yerde uygulayabilirsiniz.

Tüm etkinliklerimiz online eğitim modülleriyle ve gerekli tüm ekipmanlarla birlikte gelir. Katılımcılar etkinlik sonrasında da kazandıkları yetiyi gündelik hayatlarına uygulamaya devam edebilir.

X

Defter Atölyesi

Gündelik hayata keyif katacak bir yeti; kendi defterlerini yapmak. Hem kurumsal hayatta, hem de gündelik hayatta pek çok kullanım alanı olan el yapımı defterleri dilediğin gibi yapabilmen için 2 saatlik atölyemiz yeterli!

Elleri Isındıralım

Tek ortalı, el dikişli defterimizi yaparak ellerimizi ısındırıyoruz.
Ofiste veya evde rahatlıkla bulunabilecek kağıt, kalem ve mumlu ip yardımıyla kendi defterlerimizi yapmanın ne kadar pratik ve keyifli oldugunu deneyimliyoruz.

Çok Ortalı Defterler

Ajanda tipi defterler içinse bin yıllık tarihiyle koptik tarzı dikişi deneyimliyoruz. Bu sayede hem dikişleri harikulade gözüken, hem kullanımı cok rahat olan, hem de dilediğiniz kalınlıkta defterler yapabiliyoruz.

20dk içerisinde ilk çok ortalı, el dikişli defterimiz hazır!

Kendi Tasarımların!

Kendi defterlerini yapmanın son adımı kapak tasarımını da beraber yapıyoruz! Gündelik notlardan, proje hedeflerine, sağlıklı yaşamdan, sunum hazırlıklarına kadar pek cok farklı alanda kendine keyifli defterler yapmak için temel tasarım prensiplerini inceliyoruz.

Atölye süresince yaptığımız tek ortalı ve çok ortalı toplam 2 defterin kapaklarını tasarlayıp, üzerine uyguluyoruz.

Bir masa yeterli!

Defter atölyesi için gerekli tüm malzemeleri ve ilham verici seçkisini siz neredeyseniz Bitti Gitti orada felsefesiyle taşıyoruz. Dilerseniz Asmalı Mescit'deki atölyemizde, dilerseniz sizin ofisinizde 2 saatlik keyifli bir üretkenlik maratonu.

Diğer AtölyelerHemen İletişim
X

Hedefleri Tişörtlere Basalım

Ekip için önemli olan hedefleri veya şirket değerlerini görselleştirip, ellerimizle tişört ve çantalara basıyoruz!

2 saatlik atölyede hedefleri görselleştirmekten, tasarımın son halini belirlemeye, serigrafi kalıpları oluşturmaktan, rengarenk baskılar almaya harika bir üretkenlik maratonu.

Hedefler Belirleniyor

Ortak değerleriniz, dönemlik hedefleriniz veya ekip içinde keyfinizi yerine getiren objelerden oluşan harika bir tasarım için gruplara ayrılıp fikir üretimine başlıyoruz.

Tasarım Süreci

Görselleştirmek istediğimiz konsept belli olduktan sonra tasarım süreci başlıyor. Erbil'in kaleminden düzenlemelerle görselimiz son haline geliyor. Keyifli, etkili ve akıllardan çıkmayan bir tasarım oluşturuyoruz.

Kalıp Hazırlanır, Baskıya Başlanır.

Tasarımımızı çanta ve tişörtlere basabilmek için ellerimizle yaptığımız serigrafi çerçevesine pozluyoruz. Bu sayede onlarcarengarenk baskıları her katılımcı kendi yapabiliyor.

Hem serigrafi tekniğinin 2000 yıllık tarihçesini öğreniyor, hem de bu en doğal baskı tekniğini birebir deneyimliyoruz.

İlham verici projeler.

İlerideki projeleriniz için serigrafi ile yapılabileceklerin ne kadar çeşitli olduğunu göstermek için Bitti Gitti serigrafi sergisi de görücüye çıkıyor. Özel davetiyelerden, ahşap kolyelere, mantar bardak altlıklarından, peştemallere kadar onlarca gecmiş üretimlerimiz sizinle.

Bir masa yeterli!

Hedefleri Tişörtlere Basalım Atölyesi için gerekli tüm malzemeleri ve ilham verici seçkisini siz neredeyseniz Bitti Gitti orada felsefesiyle taşıyoruz. Dilerseniz Asmalı Mescit'deki atölyemizde, dilerseniz sizin ofisinizde 2 saatlik keyifli bir üretkenlik maratonu.

A video posted by bitti, gitti. (@bittigitti) on

Diğer AtölyelerHemen İletişim
X

Kaligrafi Teknikleri

Gündelik notlardan, sunumlara, ekip içi mesajlardan, hedefleri görselleştirmeye kadar pek çok alanda verimliliği arttıran Kaligrafi Teknikleri atölyesi.

Kendi yazı tiplerini oluşturmaktan, aktif not tutmaya ve verileri görselleştirmeye derinlemesine bir yaklaşım.

Az Alan, Çok Anlam

Yazının keyifli tarihini inceliyor ve az alanda çok anlam oluşturmak için en etkili yazı tiplerini inceliyoruz.

Kalem ve Kağıt Yeterli

Düşünceleri, hedefleri veya unutulmaması gerekenleri nasıl aktif bir şekilde not alabilir ve özümseyebiliriz bunları inceliyoruz. Tabii bolca keyifli yazma tekniğiyle birlikte.

Keyifli Cümle Kalıpları

Öğrendigimiz kaligrafi tekniklerini uygulamak için kendimize bir cümle oluşturuyoruz. Her kelimeyi en etkili şekilde yazmak için alternatifler oluşturuyor, en çok hoşumuza gideni detaylı bir şekilde yazıyoruz.

Alternatif Uygulamalar

Kağıt üzerinde fikirlerimizi kaligrafi teknikleriyle görselleştirmeyi deneyimledikten sonra ilerisi için ilham verici projelerimizi inceliyoruz.

Ahşap paneller, nakış ile işlemeler, buzdolabı magnetleri, kilit müşterilere kişiselleştirilmiş hediye fikirleri gibi onlarca farklı kullanım alanını nasıl hayatınıza uyarlayabileceğinizi konuşuyoruz.

Stres Yönetimi için Birebir!

Kurumsal hayatta stres yönetimi çok önemli. Sakinleşmenizi ve duygularınızı mantık süzgecinden geçirmek için kaligrafi teknikleri harika bir çözüm. Gün içerisinde rahatlıkla uygulayabileceğiniz tavsiyelerle hep zinde ve verimli olmanızı sağlayacak uygulamalar.

Diğer AtölyelerHemen İletişim
X

Eski Usul Fotoğraf

El yapımı kameralarımızla katılımcıların kendi fotoğraflarını çekip, kendilerinin banyosunu yaptığı harika bir deneyim.

Markanıza özel fotoğraf kağıtları, arka plan tasarımları veya özel objelerden kameralar Bitti Gitti'den!

Siyah Beyaz Fotoğraflar

El yapımı kameralarımızla çekilen tüm fotoğraflar pratik karanlık oda sistemimizle katılımcılarla banyo edilir. Siyah Beyaz sanki yıllar öncesinden kalma unutulmaz bir eser olarak 1 dakikadan kısa sürede belirir.

Özel Fon ve Fotoğraf Kağıtları

Etkinlik süresince katılımcıların mutlu anlarını kendi çektikleri ve banyo ettikleri fotoğraflarla ölümsüzleştirmesi için Bitti Gitti pek çok yaratıcı fon tasarımı ve fotoğraf kağıdı çalışmaları yapıyor.

Kendi Kamerasını Yapanlar

Katılımcı sayısı ve etkinliğin yapılması planlanan yere göre herkes kendi getirdiği boş kutulardan da kameralar yapıp, dilediği gibi tasarlayabilir. Gerekli tüm bilgi ve yardımcı ekipmanlar Bitti Gitti'den!

Anında Görüntü

Fotoğraf çekim süresi 5 saniye, banyosu 40 saniye olmak üzere 1 dakikada unutulmaz eserler.

Lansmanlar için birebir!

Değerli davetlilerinizin bir araya geldiği özel günlerde herkese kendi fotoğraflarını hediye edip, orjinallerini saklayabileceğiniz. Keyifli anlardan kalıcı eserler oluşturmak için harika bir süreç!

Diğer AtölyelerHemen İletişim
X

Canlı Baskılar

Festival ve fuarlarda hedef kitlenize kendi elleriyle unutulmaz bir eser oluşturmaları istiyorsanız Bitti Gitti'nin serigrafi serüveni tam da bunun için tasarlandı!

Size özel tasarımlar etkinlik öncesi kalıp olarak hazırlanıyor. Etkinlik günü katılımcılar dilediği renk ve kombinasyonda kendi tişört ve çantalarını basıyorlar!

Tasarım Süreci

Sizden gelen içeriğe göre keyifli tasarımlar üretiyor ve çeşitli renklerde çeşitli yüzeylerde nasıl gözükeceğini göstererek son haline karar veriyoruz. Etkinlik süresi ve katılımcı sayısına göre gerekli sayıda serigrafi çerçevelerini oluşturuyor, renk renk doğal boyalarımızı karıştırıyoruz.

Baskı Süreci

Etkinlik günü renk renk boyalarımız, keyifli Bitti Gitti'lilerimiz ve baskıya hazır kalıplarımızla katılımcıları karşılıyoruz. Çanta veya tişörtlerden kendi keyfine göre bir adet seçiyor ve dilediği renklerle baskıya koyuluyor.

1 dakikanın altında tamamen kendi elleriyle yaptığı harikulade eseri hazır!

Her yaştan katılımcılar!

Serigrafi baskı hem çok kolay, hem de sonuçları harika! Tamamen doğal boyalar ve pamuklu yüzeyler sayesinde her yaştan katılımcı rahatlıkla kendi üretimlerini yapabiliyor!

Etkili ve uzun ömürlü mesajınız!

İlerideki projeleriniz için serigrafi ile yapılabileceklerin ne kadar çeşitli olduğunu göstermek için Bitti Gitti serigrafi sergisi de görücüye çıkıyor. Özel davetiyelerden, ahşap kolyelere, mantar bardak altlıklarından, peştemallere kadar onlarca gecmiş üretimlerimiz sizinle.

Bir masa yeterli!

Serigrafi serüveni için gerekli tüm malzemeleri ve ilham verici seçkisini siz neredeyseniz Bitti Gitti orada!

Diğer AtölyelerHemen İletişim
X

Mavi Baskılar

Güneş ile mavi beyaz harikulade baskılar elde etmenin keyfini Bitti Gitti ile deneyimliyoruz. İster sevilen bir fotoğraf, ister sevilen bir objenin gölgesi sadece 3dk içerisinde kağıt üzerinde doğal bir şekilde beliriyor.

Kısa sürede unutulmaz eserler üretmek ve tarihi 200 yıla dayanan bu kamerasız fotoğraf tekniğini deneyimlemek için harika bir serüven.

Keyifli Tarihçe

Güneş ışığı gördükçe mavileşen bu sihirli karışımın 1800'lü yıllarda nasıl ve ne için bulunduğunu, ilk örneklerini ve çağdaş sanattaki öncülerinden ilham veren keyifli bir tarihçeden sonra hemen ilk denememizi yapıyoruz.

Kağıtları Kaplıyoruz

Mavi Baskı karışımımızı hazırladıktan sonra sünger uçlu fırçalar yardımıyla yapmayı planladığımız eser boyunda bir kağıdı kaplıyoruz.

Pozlamalık Obje Bulalım

Çok sevdiğin objelerden, etrafında bulduğun minik eşyalara, o güne özel bir objeden , sevdiğin bir fotoğrafa kadar hemen her şeyin mavi beyaz baskısını alabilirsin.

Kamerasız Fotoğraf

Kağıdımız 5dk içerisinde kuruyor ve pozlamaya hazır hale geliyor. Etkinlik günündeki güneş oranına göre 1-3dk içerisinde pozlama işlemi tamamlanıyor. Eserimize çok az su ile yıkadıktan sonra eserimiz hazır.

Bir masa yeterli!

Mavi Baskı serüveni için gerekli tüm malzemeleri ve ilham verici seçkisi siz neredeyseniz Bitti Gitti orada!

Diğer AtölyelerHemen İletişim

Kurumsal Logo'nun Esere Dönüşümü

100 katılımcı, 75 dakika, bolca tasarım ekipmanı ve birbirinden özgün 100 plaketin hikayesi.

Denizbank ve Bahçeşehir Üniversitesi Kurumsal MBA Programı mezuniyetinde iz bırakan bir etkinlik.

Vaka'nın Devamı

Kendi Defterlerimizi Yapalım

Hedefleri
Tişörtlere Basalım

Aktif Not tutma ve Kaligrafi Teknikleri

Geçmiş Atölyelerden

Unutulmaz Deneyimler

Fuarlar, açılışlar, özel davetlilerde ilham verici deneyimler için Bitti Gitti'ye öne çıkarmak istediğiniz değerleri söylemeniz yeterli. Hedef kitlenize unutulmaz deneyimler yaşatmak için en keyifli çözümler Bitti Gitti'den!

Eski Usül Fotoğraf Deneyimi

Canlı Baskılar

Mavi Baskılar

Her serüven yeni bir alışkanlık

Etkinlik sonrası bilgilenmeye devam etmek için ilham verici mini konular internet üzerinden erişilebilir durumda.

Her serüven için onlarca mini konu sayesinde öğrenilen yetiler alışkanlık haline geliyor.

Öğrenilen tekniklerin rahatlıkla uygulanabilmesi için gerekli tüm ekipmanları Bitti Gitti'den temin edebilirsiniz.

Kurum içi mini üretim kitlerinden, bireysel üretkenlik çantalarına kadar her serüvenin geniş seçkisi var.

Şimdiye kadar aynı serüvene katılmış insanların üretimlerinden ilham verici örnekler ve etkinlik sonrası minik üretim fikirlerinin olduğu sayfaya erişim kazanın.

Ho Lal La! Mesajın başarıyla iletildi, 1 saat içerisinde keyifli bir cevap alıyor olucaksın.
Oops! Something went wrong while submitting the form