Soyut Kavramlardan
Kalıcı Eserler

Değer verdiğiniz konular, Bitti Gitti teknikleri ile özgün eserlere dönüşüyor.

Etkinlikler Hakkında
Data vizÖdüllü Kurumsal HediyelerKurumsal AtölyeEkip Ruhunu Arttıran EtkinliklerKurumsal EtkinlikVeri Görselleştirmeleri
Ahşap Ses Sistemi Etkinliği

Ahşap Ses Sistemi Etkinliği

Elbirliğiyle, hayatınıza keyif katacak Ahşap Ses Sistemi’nizi tasarlayın.

Devamı
Çiçek Dürbünü Etkinliği

Çiçek Dürbünü Etkinliği

Çiçek dürbününüzün 3 yüzeyi dilediğiniz tasarımları oluşturmanıza hazır.

Devamı
Defter Etkinliği

Defter Etkinliği

Gündelik hayatta büyük önem taşıyan defterleri dikmek ve tasarlamak için bir masa ve Bitti Gitti ekipmanları yeterli.

Devamı
Serigrafi Baskı Etkinliği

Serigrafi Baskı Etkinliği

Serigrafi Baskı etkinliği için ihtiyacınız olan çerçeve, boya ve ragle gibi ilgili tüm ekipmanları Bitti Gitti size temin ediyor.

Devamı

Konu
Seçimi

Kurumunuza Özel
İz Bırakan Etkinlikler

Kurum olarak ekip arkadaşları ve iş ortakları ile pek çok duygu ve bilgi gibi soyut kavram aktarımı gereksinimi doğuyor. Bitti Gitti bu süreci çok daha kalıcı ve unutulmaz hale getirmek için Kurumsal Etkinlikler Serisi'ni tasarladı.

Hedefiniz doğrultusunda seçtiğiniz konular üzerinden, katılımcılar ödüllü kurumsal objeler üzerinde elleriyle tasarımlarını oluşturuyorlar.

Vizyon Toplantilari
Vizyon Toplantıları
Devamı

Vizyon Toplantıları

Farklı perspektiflerden yaklaşımların değer kattığı toplantılarda eller ile üretim yapmak ve bolca eskiz çalışması için Bitti Gitti etkinlikleri birebir.

Şirket değerlerinin oluşturulmasından, kararlaştırılan hedeflerin aktarım yollarının bulunmasına kadar pek çok düşünsel süreci kalıcı eserlere dönüştürülmesi ile verimliliği bir üst seviyeye taşıyın.

Diğer Konular
Teklif Formu
Veri ve Hedef Görselleştirmeleri
Veri ve Hedef Görselleştirmeleri
Devamı

Veri ve Hedef Görselleştirmeleri

Kurumunuzdaki farklı bölümlerin, önemli verileri belirleyip onları anlamlandırabilecekleri şekilde görselleştirebilmeleri için Bitti Gitti Kurumsal Etkinlikleri birebir.

Katılımcıların farklı perspektiflerden kurumsal hedeflerini ve analizlerini bir eser tasarımında kullanıyor olması ile projenizin etkisini ve kalıcılığını yükseltmek için tasarlandı.

Diğer Konular
Teklif Formu
Motivasyonel Etkinlikler
Motivasyonel
Etkinlikler
Devamı

Motivasyonel Etkinlikler

Alışılmış motivasyonel etkinliklerin aksine, ekipçe kalıcı eserlerin tasarlanması Bitti Gitti kurumsal etkinliklerinin vazgeçilmezi.

Katılımcılar hem yeni bir teknik deneyimlerken ekip ruhunu pekiştiriyor, hem de yapılan üretimler sayesinde geçirilen keyifli zaman uzun süre hatırlanıyor.

Diğer Konular
Teklif Formu
Kurumsal Eğitim ve Mezuniyetler
Kurumsal Eğitim ve Mezuniyetler
Devamı

Kurumsal Eğitim ve Mezuniyetler

Kurum içi eğitim ve MBA programlarının mezuniyet günü etkinliklerini kalıcı hale getirmek için eller ile üretim birebir.

Önceden belirlediğiniz şekilde kesilmiş ahşap plaketler katılımcıların özgün yaklaşımlarıyla tasarlanıyor. Yıllar boyu masalarında mezun oldukları programı gururla sergileyebilecekleri eserleri bizzat üretmeleri için harika bir etkinlik.

Diğer Konular
Teklif Formu
Kilit Müşteri Yönetimi
Kilit Müşteri
Yönetimi
Devamı

Kilit Müşteri Yönetimi

Değer verdiğiniz kurum ve insanlara özel günlerde unutulmaz eserler hediye etmek için tasarlanan Bitti Gitti kurumsal etkinlikleri.

Proje yöneticilerinin kilit müşterilerine manevi değeri yüksek hediyeler oluşturduğu konseptlerle.

Diğer Konular
Teklif Formu
Bayi ve İş Ortakları Etkinlikleri
Bayi ve İş Ortakları
Etkinlikleri
Devamı

Bayi ve İş Ortakları Etkinlikleri

Markanızın müşteri ile en yakın temas halinde olduğu bayi ve iş ortakları ile ilişkilerinizi samimi bir şekilde desteklemek için farklı konseptlerle bolca el üretimi tekniği kullanılan manevi değeri yüksek etkinlikler.

Diğer Konular
Teklif Formu

Eser Seçimi

Hedeflenen konunun işlendiği el yapımı Bitti Gitti objesi

Mühendislik ve tasarımın harikulade birleşimi Bitti Gitti ürünleri, gündelik hayata keyif katması için tasarlandı.

İlham verici örnekler ve seçtiğimiz ekipmanlarla, etkinlikte her katılımcı kendi ürününü kişiselleştirilerek daha da eşsiz hale getiriyor..

Bu sayede sadece etkinlik günü tasarlanırken değil, uzun yıllar boyu kullanırken de etkinlik günü aktarmak istediğiniz mesaj zihinlerde tekrarlanıyor.

Kurumsal Ahsap Ses Sistemi

Ahşap Ses Sistemleri

Alman Tasarım Ödüllü, tüm akıllı telefon modelleriyle uyumlu Ahşap Ses Sistemleri. Telefonunuzun sesini hiçbir ek enerji kaynağına ihtiyaç duymadan 4 kata varan arttıran harikulade bir eser.

Ahşap yakma, sulu boya ve vernik ile kalıcı desenler oluşturmak için birebir.

Defter Kurumsal Etkinlik

Koptik Defterler

Ahşap plakalardan oluşturulan defter kapakları özgün tasarımlar için birebir. Ek olarak kapaklara özel şekilde delinen delikler sayesinde farklı yaklaşımlar da uygulanabilir.

Defter tasarımına ek olarak, koptik dikim tekniğinin deneyimlendiği harikulade bir etkinlik.

Serigrafi Baskı Kurumsal Etkinlik

Serigrafi Baskılı Tişörtler

2019 Alman Tasarım Ödüllü Serigrafi Baskı Kit'i en doğal ve kalıcı baskılar yapmak için tasarlandı.

Seçtiğiniz deseni, katılımcılar bez çanta ve tişört gibi pek çok yüzeyde kalıcı hale getirebilir.

Kurumsal Hediye - Tıraş Seti

Ahşap Tıraş Seti

Geleneksel tıraş deneyimi için özgün tasarımlı ahşap standlı fevkalade bir eser. Orjinal değiştirilebilir başlıklı jileti ve bolca kişiselleştirmeye uygun ahşap yüzeyleriyle özel günler için harika bir obje.

Kurumsal Hediye - Kalemlik

Çiçek Dürbünü Kalemlik

Adını bakılan yeri güzelleştirmesinden alan kaleydoskopun Bitti Gitti versiyonu. Yekpare gövdesi ile sağlamlık ile dairesel köşeleri mümkün kılıyor. Gündelik hayatta kalemlik olarak da kullanılabilen, üç farklı yatay yüzeyleriyle veri ve hedef görselleştirmelerinin vazgeçilmezi.

Kurumsal Plaket Etkinliği

Özgün Plaketler

Kurumsal eğitim platformları ve MBA programlarınız için özel tasarlanan ahşap plaketler.

Logo ve mezuniyet yazılarının lazer ile önceden yakıldığı parçalar, katılımcılar tarafından özgün desenlerle kalıcı hale getirilir.

Mobil Akademi

Mobil Akademi İle Pratik Atölyeler

Her etkinlik için özel hazırlanan kapsamlı fotoğraf ve animasyonlardan mobil sayfalar

İletişime Geçin

İlham Verici Teknikler

Kurumunuza Özel
İz Bırakan Etkinlikler

Soyut kavramların eserler üzerinde kalıcı hale gelmesi için Bitti Gitti en doğal ve pratik teknikleri biraraya getirdi. Defter dikim ve ahşap yakma gibi teknik bilgi gerektiren tüm süreçler adım adım 3 boyutlu görseller ile kurumunuza özel oluşturulan Bitti Gitti Akademi sayfasında konumlandırılıyor.

Etkinlik günü hem projeksiyonlardan, hem de tüm katılımcıların telefonlarından erişebileceği şekilde mobil site üzerinden paylaşılıyor.
Tekniklerde uzmanlaşan ekip üyeleri, iç eğitmenlere dönüşerek kurum içinde sürdürülebilir tasarımlarda etkin rol oynuyorlar.

Bolca Doğal Ekipman

Tasarımlarınızı Bitti Gitti objeleri üzerinde kalıcı hale getirmeniz için gerekli tüm ekipmanlar

Etkinlikler Hakkında
Kurumsal Etkinlik Ekipmanları

Tüm Katılımcı Sayılarına Uyumlu

20 Kisilik Kurumsal Etkinlik50  Kisilik Kurumsal Etkinlik100  Kisilik Kurumsal Etkinlik200  ve uzeri  Kisilik Kurumsal Etkinlik

Küçük Gruplar

Gruplar halinde keyifli üretimler

Seçtiğiniz hedef doğrultusunda tasarımlar geliştirmek için küçük gruplar daha fazla zihinsel paylaşım ve tasarım imkanı tanır.

Vizyon Toplantıları, Gruplar halinde mezuniyetler, Proje grubu bazlı hedef görselleştirmeleri gibi daha fazla düşünsel süreç barındıran etkinlikler için birebir.

Birkaç Grup

Bireysel ve Grup olarak üretim

Aynı anda 50 ve fazlası katılımcının üretim yapabilmesi Bitti Gitti'nin doğal ekipmanlardan oluşan modüler kiti sayesinde mümkün.

Bu sayede ister aynı mekan içerisinde, ister aynı zamanda farklı lokasyonlarda yüksek katılımcılı etkinlikler gerçekleştirebilirsiniz.

Yüzlerce Kişi = Sinerji

Ekip Ruhunu Yansıtan Etkinlikler

Katılımcı sayısı yüzlere ulaştığında da modüler ekipman kitleri sayesinde gruplar halinde üretimlere devam edilebiliyor.

Serigrafi Baskı tekniği veya mezuniyet plaketleri gibi etkinlikler çok kısa sürede minik farklılıklarla eser üretimini mümkün kılıyor.

Toplu Alımlar

Dönemsel Etkinlikler için Birebir

Aynı etkinliğin belirli bir dönemde pek çok gruba farklı zamanlarda gerçekleştirilebilmesi için tasarlanan kurumsal etkinlikler.

Seçtiğiniz Bitti Gitti fonksiyonel eserlerini, gerekli tüm kişiselleştirme ekipmanlarıyla birlikte tek seferde alabilir, dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Kurumsal Etkinlik

Garanti BBVA Kurumsal Eğitim

GYA mezunları ile Ahşap Ses Sistemi tasarımları

Vakanın Devamı
AirBnb Kurumsal Etkinlik

Airbnb Yeni Logo Kutlaması

Basın ve Influencer'lar ile serigrafi baskılar

Vakanın Devamı
DenizBank Kurumsal Etkinlik

DenizBank MBA Mezuniyeti

Kurumsal MBA programı mezuniyet plaket tasarımı

Vakanın Devamı
Trendyol Kurumsal Etkinlik

Trendyol ile Takım Çalışması

Ekip ruhunu pekiştiren defter dikim etkinliği

Vakanın Devamı

İz Bırakan Etkinlik ve Objeler

“Eller Kirlenir, Zihin Temizlenir” felsefesi ile 2013 yılından beri özgün obje tasarımları ve kurumsal etkinlik konseptleri ile sektöründe lider markaların gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

Her etkinlik ve üretilen obje ile kazandığımız deneyimleri ürünlerimizde geliştirme olarak uygulayarak daimi dönüşüme devam ediyoruz. Tutkumuzun meyvesi olarak kurumsal etkinliklerin dışında ürünlerimiz tasarım dünyasının önde gelen ödüllerini kazanıp, dünyanın pek çok noktasında seçkin tasarım mağazalarında satışa sunulmaktadır.

12.500+
Katılımcı
154+
Kurum
228+
Lokasyon
Bitti Gitti - Referanslar

Her özgün etkinlik bir mesaj ile başlar

Kurumunuz ve en yakın zamanda akıllarda yer etmesini istediğiniz konu hakkında bize kısaca yazmanız en verimli teklifi oluşturmamız için yeterli.

Mesajınızı daha da pratik hale getirmek için formadaki seçenekleri de işaretleyerek teklif almak istediğiniz konuları belirtebilirsiniz.

Telefon

0532 788 83 22

E-Posta

hey@bittigitti.com.tr

İlgilendiğiniz Konular

İlgilendiğiniz Ürünler

Katılımcı Sayısı

İletişim Bilgileriniz

Teşekkürler! Bilgileriniz başarıyla iletildi.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Online Kurumsal Eğitimler

Teknik bilgileri ilham verici uygulama örnekleri ve doğal ekipman desteği ile benzersiz kurumsal eğitim deneyimi.

Online Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Etkinlikler

Ekibinizle kısa sürede ellerinizle kullanışlı ürünler tasarladığınız harikulade etkinlikler.

Eller Kirlenir, Zihin Temizlenir.

Geleneksel tekniklere keyifli dokunuşlarla çok daha pratik ve kullanışlı hale dönüştürdüğümüz etkinliklerimizi ekibinizin bir araya geldiği her yerde uygulayabilirsiniz.

Tüm etkinliklerimiz online eğitim modülleriyle ve gerekli tüm ekipmanlarla birlikte gelir. Katılımcılar etkinlik sonrasında da kazandıkları yetiyi gündelik hayatlarına uygulamaya devam edebilir.

Yılın en iz bırakan etkinliğini birlikte düzenleyelim

Etkinlik veya özel üretim hediyeler ile Kadınlar Günü'nü birlikte unutulmaz kılalım.

Kadınlar Günü Özel Etkinlikleri
Kurumsal Etkinlik ve Ödüller

Kurumsal Logo'nun Esere Dönüşümü

100 katılımcı, 75 dakika, bolca tasarım ekipmanı ve birbirinden özgün 100 plaketin hikayesi.

Denizbank ve Bahçeşehir Üniversitesi Kurumsal MBA Programı mezuniyetinde iz bırakan bir etkinlik.

Vaka'nın Devamı