Kurumsal Tasarımlar

Kampanyalarınız, konferanslarınız ve lansmanlarınız için Bitti Gitti'den özgün ve etkili tasarımlar.

Domestos - Bitti Gitti

Domestos ile Okullara Bağış

MEB ile anlaşma sağlandıktan hemen sonra güzel haber geldi; her Domestos alındığında Unilever de bir şişeyi ihtiyacı olan bir okula bağışlanıyor.

Etiket üzerinde verimli ve etkili bir şekilde bu haberi aktarıcak tasarımı büyük bir keyifle yaptık. 

Unilevere Tasarım Tişört

Unilever HPC Festival 16

Unilever’in şirket içi gerçekleştirdiği, atölyelerin ve konuşmaların olduğu Marketing Festivalin etkisini yıllarca devam ettirmek için logo tasarımı ve serigrafi baskılı tişörtler ürettik.

Keyifle hatırlanıcak anılar için birebir.

Serigrafi Chill Out Festival

H&M Chill Out Fest

Chill Out Festivali için H&M e özel peştemal ve çanta tasarımları hazırladık. 500'den fazla katılımcıyla birebir serigrafi keyfini deneyimledik.

Keyifli tasarımları kendi ellerinle basmak ve eserini koluna takıp güne devam etmek gibisi yok!

Mastercard ile batır çıkart atölyesi

Paha biçilemez atölyeler serisi

MasterCard'ın aktif kullanıcılarına unutulmaz deneyimler yaşatması için 4 farklı atölye konsepti geliştirdik. En sevdiğin objeleri boyamaktan, kendi çiçek dürbünlerini yapmaya eşi benzeri olmayan deneyimler.

Scorp için defter tasarımı

Scorp için Kaligrafili Defterler

Son yıllarda en hızlı büyüyen yerli girişim Scorp, ekipçe el dikişli, serigrafi baskılı defterlerimizden kullanıyor. Özel üretim seride her defter sahibinin adı ayrıca yazıldı.

Air Bnb ile serigrafi atölyesi

AirBnb Serigrafi Baskı Serisi

Kurumsal kimliklerinin değişmesinin ardından Istanbul’daki aktif kullanıcılarla keyifli bir etkinlik düzenlemek için Bitti Gitti’ye geldiklerinde hemen serigrafiyi önerdik. Yeni logoyu diledikleri renklerde tişört ve evlere asmalık kağıtlara serigrafi tekniğiyle baskıladık.

Postit - Sevgililer günü - Bitti Gitti

Post–It Sevgililer Günü Özel

Sevdiğinde samimi mesajını paylaşırken Post-It'in super sticky serisinin ne kadar da uyumlu olduğunu göstermek için Nezih vitrinleri Bitti Gitti'ye teslim edildi. 1 günde 42.000'den fazla izlenmeyle yüzlerce insanın sevdiklerine mesajları iletildi.

Polisan kitaplar duvarda

Polisan ile en sevilen kitaplar

Yeni yüksek basınçlı boyalarını birebir deneyimlemek için 20 metre eninde kitap infografisi oluşturduk. 1000 katılımcı en sevdiği 3 kitabı yazdı, kazananlar duvarda sergilendi. Katılımcılar hem kitapların, hem de yeni boyanın keyfine vardı.

Babylon için Barış Manço tasarımı

Babylon Barış Manço Özel

"Eğer bir gün ölürsem öldüğüm günü değil doğduğum günü hatırlayın." diyen Barış Manço'nun dilediği gibi Babylon harika bir etkinlik düzenledi.

Etkinliğe boş tişörtüyle gelen katılımcılar Bitti Gitti tasarımlı ve serigrafi baskılı tişörtlerine kavuştular.

Jameson - Bitti Gitti tasarım

Jameson Parti Evi Tasarımı

Karaköy'de sadece bir aylığına açık olan ve her gece bir başka Jameson'un seçtiği isimlerden birinin davetlilerinin geldiği bir mekan. Girişinden, duvarlarına, tavandan bar masasına kadar iç mekan tasarım ve uygulaması Bitti Gitti'den!

Pera Müzesi - Bitti Gitti atölyeleri

Pera Müzesi Çocuk Atölyeleri

Pera Müzesi'nin birbirinden güzel sergilerine özel atölye konseptleri geliştirip çocuklarla 2 saat içerisinde keyifli deneyimler yaşıyoruz. Kendi ağırlık ölçülerini yapmaktan, heykellere, kısa filmlerden, kağıt yapımına pek çok macera.

Serdar Burger - Bitti Gitti tasarım

Serdar Burger Logo Tasarımı

Serdar Burger kar amacı gütmeyen, paranın satın alamayacağı en iyi burgeri yapma hedefinde gezgin hamburger şöleni. Herbir etkinlik farklı yerde ve farklı insanlarla gerçekleşiyor. Leziz logosu da Bitti Gitti'den!

Mercedes Benz için tasarım tişörtler

Mercedes Benz Bayi Özel

Mercedes Otobüs İzmir bayileri toplantısı için, beraber geçen onlarca yılın anısına keyifli bir tasarım ve uzun ömürlü baskılar sipariş edildi.

Erbil'in tasarımı ve doğal boyalarımızın ele gelmez dokunuşuyla harikulade hediyeler ürettik.

Kolektif House duvar boyaması

Kolektif House Açılış Partisi

Ortak çalışma evlerinin hızlı yükseleni Kolektif House'ın Sanayi ilk binasının açılış partisinde başlayan tasarım serüveni sonrasında sergi, söyleşi ve atölyelerle devam etti.

KAÇUV ile gitar boyaması

Çocuklarla gitar tasarımı

Dore Müzik 3 adet boş gitar verdi. Biz de hemen boyaları, fırçaları kapıp KAÇUV'a çocuklarla gitar boyamaya gittik. Günün sonunda 3 gitar tamamlandı. 3 ü de harika fiyatlara açık arttırma ile satılıp tüm gelir çocuklara bağışlandı.