3 dk içinde pozlama

5

Kendi tasarımlarımla başladığım serigrafi maceramda ilk birkaç baskıyı mini serigrafi kitiyle yaptım. Arkadaşlarımdan güzel geri dönüşler alınca, birkaç çerçevem olsun onlara yeni tasarımlar pozlayıp basıp silip yenilerini pozlamak istedim, pozlama ünitesi aldım. Sadece 3 dakika içinde çerçevelerimi pozlayabiliyorum, bu kadar hızlı olabileceğini hiç tahmin etmemiştim. Teşekkürler Bitti Gitti :)

18.5.2019

Serigrafi Pozlama Ünitesi

8dk da nep net kalıplar için birebir!

5.0
Puan
3
Referans
Serigrafi Pozlama Ünitesi
11,200
TL

Bekleme süresini sıfıra indirdi

5

Kendi tasarımlarımı tişörtlere basan bir grafik tasarımcıyım. 2 yıl boyunca dijital baskıcılar ile çalıştım, ama tasarımı göndermem ve tişörtleri almam arasında bazen 2 haftaya kadar bekleme süreleri oluyordu. Bunun daha hızlı bir yolu var mı bakarken serigrafiyi keşfettim, hemde baskı kalitesi dijitale göre daha yüksekmiş. Artık tasarımlarımı aynı gün içerisinde pozlayıp basabiliyorum, ve baskı masraflarım epey düştü.

Hakan K
14.5.2020

Süper yatırım

5

Kendi tişörtlerimi tasarlıyorum. Öncesinde anlaştığım bir yere baskı için gönderiyordum. Fakat son zamlarını fazla buldum, ve başka uygun fiyata basacak yer bulamayınca iş başa düştü. Sağolsun Bitti Gitti'ye ilk mail'ımdan itibaren fazlasıyla ilgilendiler, kendi tişörtlerinin tasarımlarını da görünce bütçem için küçük olmayan bu yatırımı yapmaya karar verdim. Sadece 4 ay oldu fakat parasını çıkardı bile. :)

Şefik A.
20.9.2019