İĞNE DELİĞİ KAMERALAR

Tarihi M.Ö. 400'lı yıllara dayanan, Keyifler Atölyesi Bitti Gitti'de yeniden tasarlanmış iğne deliği kameralar bir harika! 

Kendi fotoğraflarınızı çekip, baskılarını alabilmek için gerekli tüm karanlık oda ekipmanıyla birlikte.

İğne Deliği Kamera Seçkisi
İğne Deliği Fotoğraf Makineleri

Karanlık Odanızda Baskılar

Analog fotoğrafçılığın en keyifli ve üretken kısmı olan karanlık oda deneyimini rahatlıkla ev ortamında gerçekleştirmek için İğne Deliği Kamera Kitlerini geliştirdik.

Ahşap Kamera ve Teneke İğne Deliği Kameralarımızla nasıl fotoğraflarınızı baskılayabileceğinizi inceleyebilirsiniz.

Karanlık Oda Süreci
Karanlık Oda ve Fotoğraf Baskıları

El yapımı kameranızla çekeceğiniz her fotoğraf, alacağın her baskı bir diğerinden özgün olacaktır. Işık ile desenler oluşturmanın en doğal ve zamansız halini deneyimleyebilmeniz için harikulade bir kit.

İğne Deliği Kameralarımızla çekilen fotoğraflara yakından bakmak için
buraya tıklayabilirsiniz.

İğne Deliği Fotoğrafçılık için en doğru yerdesiniz!

2012 yılından beri 2.000'den fazla kişiye iğne deliği fotoğrafçılığı en keyifli şekilde deneyimleyebilmesi için eğitim setleri ve el yapımı kameralar üretiyoruz. Daha fazla bilgi için sağ aşağıdaki mesaj kutusunu kullanabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Sistemi

Sipariş alt yapımız Garanti Bankası Sanal POS güvencesiyle çalışmaktadır. Tüm kredi kartlarıyla ödeme yapabilir, dilerseniz sipariş adımında havaleyi seçerek gün içinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

ödeme sistemleri

7 Günde Teslim

Siparişinizle birlikte hemen atölyemizde Kamera Kitinizin üretimine başlıyor ve 3 gün içinde tamamlıyoruz. Kargo ile birlikte en geç 7 iş gününde size özel üretilmiş Kameranıza kavuşuyorsunuz.

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı