Bitti Gitti Logo nav

İĞNE DELİĞİ KAMERALAR

Kendi fotoğraflarını çekip, baskılarını alabilmen için gerekli tüm karanlık oda ekipmanıyla birlikte el yapımı Ahşap İğne Deliği Kamera Seti.

Tarihi M.Ö. 400'lı yıllara dayanan, Keyifler Atölyesi Bitti Gitti'de yeniden tasarlanmış iğne deliği kameralar bir harika! 

Kameranı götürdüğün hemen her yerde karanlık odanı kurabilir ve hemen baskılar alabilirsin.

Kendi Karanlık Odan, Kendi Baskıların

Analog fotoğrafçılığın en keyifli ve üretken kısmı olan karanlık oda deneyimini rahatlıkla evinde deneyimleyebilmen için İğne Deliği Kameralarımız karanlık oda kitleriyle birlikte geliyor.

Kırmızı ışık altında güvenle ışığa duyarlı fotoğraf kağıtlarını çıkartıyorken, kimyasal 1 ve 2 yi su ile seyrelterek fotoğraf banyosuna hazır hale geliyorsun.

Hem çektiğin fotoğrafların negatif banyosunu hem de beğendiğin negatiflerin pozitif baskılarını almak için gerekli tüm malzemeler bu kitte.

El yapımı kameranızla çekeceğiniz her fotoğraf, alacağın her baskı bir diğerinden özgün olacaktır. Işık ile desenler oluşturmanın en doğal ve zamansız halini deneyimleyebilmeniz için harikulade bir kit.

İğne Deliği Kameralarımızla çekilen fotoğraflara yakından bakmak için
buraya tıklayabilirsiniz.

İğne Deliği Fotoğrafçılık için en doğru yerdesiniz!

2012 yılından beri 2.000'den fazla kişiye iğne deliği fotoğrafçılığı en keyifli şekilde deneyimleyebilmesi için eğitim setleri ve el yapımı kameralar üretiyoruz. Daha fazla bilgi için sağ aşağıdaki mesaj kutusunu kullanabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Sistemi

Sipariş alt yapımız Garanti Bankası Sanal POS güvencesiyle çalışmaktadır. Tüm kredi kartlarıyla ödeme yapabilir, dilerseniz sipariş adımında havaleyi seçerek gün içinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

7 Günde Teslim

Siparişinizle birlikte hemen atölyemizde Kamera Kitinizin üretimine başlıyor ve 3 gün içinde tamamlıyoruz. Kargo ile birlikte en geç 7 iş gününde size özel üretilmiş Kameranıza kavuşuyorsunuz.

WhatsApp iletişim hattı