El Yapımı
Ahşap Ses Sistemi

Yenilikçi tasarımı ve benzersiz performansıyla tasarım dünyasının en saygın ödüllerinden German Design Award 2018 Ürün Tasarımında Mükemmeliyet ödüllü, el yapımı Ahşap Ses Sistemlerimizi gururla sunarız.

Tüm akıllı telefon ve kılıf kombinasyonlarına uyumlu, ek enerji kaynağı gerektirmeyen, yıllar boyunca kullanmaya doyamayacağınız bir eser.

Daha fazlası
Ahşap Telefon hoparloru
Wooden speakerAhşap HoparlörBitti Gitti Ahşap HoparlörAhşap Hoparlör

Mühendislik ile Tasarımın harika birleşimi

Çarpıcı tasarımının altında en yüksek performans için geliştirilmiş kanal sistemi ve 7 katlı hoparlör bölmesiyle benzersiz bir deneyim sunmayı başarıyor.

Huş Ağacı'nın Avantajları

Müzik enstrümanları yapımında da sıkça kullanılan, yoğunluğu sayesinde ses dalgalarının en verimli şekilde etrafa yayılmasını sağlayan bir ağaç türüdür.

Katmanlı yapısı sayesinde telefonunuzun hoparlöründen çıkan sesler hiç kaybolmadan Ses Sistemi'nin kanalından 7 katmanlı hoparlör bölümüne iletilir. Eşit oranda genişleyen dairesel yapısı sayesinde dolgun bir ses odayı kaplar.

1200 kum zımparaya kadar 6 farklı zımpara sürecinden geçip, pürüssüz bir dokunuşa sahip olduğunda Balmumu ve Keten tohumu yağı ile mühürlenir.

Daha Zengin Ses Aralığı

Özel kanal sistemi ve huş ağacı gövdesiyle telefonunuzun hoparlöründen daha geniş bir ses aralığında müziği deneyimleyin.

25dB Ses Artışı

iPhone 7 ile 1kHz lik sinus dalgası ile yaptığımız testlerde 25 desibel artış sağlandı. Telefonunuzun hoparlöründen en yüksek çıkan ses 25dB lik bir artış 4 kata varan bir değişim olarak algılanıyor.

Özellikleri

El Yapımı

Ahşap Ses Sistemleri de sevgi ve ustalıkla en ince detayına kadar ellerimizle üretiliyor.

Dayanıklı

12 kat ahşap panel ve keten tohumu yağı ile suya ve darbelere karşı yüksek koruma.

Elektriksiz

Ahşap kanal sistemi ve eşit oranda genişleyen hoparlör tasarımı sayesinde her daim hazır.

Doğal

Özenle seçilmiş kavak ve huş ağacı plakaları, keten tohumu yağı ile en doğal şeklini koruyor.

Evrensel

8cm x 1,5cm telefon haznesiyle tüm telefon ve kılıf kombinasyonlarına yer var.

Yüksek Ses

8 katmanlı ve eşit oranda genişleyen ahşap hoparlör ile +25Db artış ile 4 kat daha yüksek ses.

Geniş Aralık

Ahşap gövdesi ve özel kanal sistemi ile normal koşullarda kaybolan tonların keyfine varın.

Çok Yönlü

Telefonunuzun dahili hoparlörü tek bir yönde sesi dağıtırken, Ses Sistemi ile aynı deneyim 360 derece.

Mikrofonluk

Ahşap hoparlör bölümü telefonunuzun mikrofonuna da ortamdan eşit ses kayıt etmenizi sağlar. Görüntülü ve sesli konuşmalar için birebir.

Ses Sistemi Yapım Süreci

Ahşap Ses Sistemleri de yine sevgi ve ustalıkla en ince detayına kadar ellerimizle üretiliyor.

German Design Award 2018 Winner - Erbil Sivaslioglu - Bitti Gitti

Ahşap Ses Sistemi 2018 Alman Tasarım Ödülü'nü kazandı. German Design Award, Alman Tasarım Konseyi'nin dünyaca en saygın ve bilinen ödüllerinden. Bitti Gitti'nin tamamen doğal materyallerden oluşan ve yüksek performans sağlayan Ses Sistemi kendi alanında öncü bağımsız tasarımcı jürisi tarafından onurlandırıldı.

Yeni Renk Seçenekleriyle

Tüm Ses Sistemleri serigrafi baskılı bez çantası ve imzalı özgünlük belgesi ile gelir. Kurumsal kimliğinize uygun renk ve tasarım seçenekleriyle size özel çantası ve belgesiyle unutulmaz bir hediye.

Ahşap Ses Sistemi Seçkisi
Ahşap ses sistemleri

Ahşap Ses Sistemi

320 TL

Sipariş Ver

Güvenli Ödeme Sistemi

Sipariş alt yapımız Garanti Bankası Sanal POS güvencesiyle çalışmaktadır. Tüm kredi kartlarıyla ödeme yapabilir, dilerseniz sipariş adımında havaleyi seçerek gün içinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

7 Günde Teslim

Siparişinizle birlikte hemen atölyemizde Ses Sisteminizin üretimine başlıyor ve 3 gün içinde tamamlıyoruz. Kargo ile birlikte 7 iş gününde size özel üretilmiş Ses Sisteminize kavuşuyorsunuz.

Ömür Boyu Garantili

Bitti Gitti yılların verdiği ustalık ve ilk günden beri giderek artan tutkusuyla her ürünü hayata getiriyor. Ahşap Ses Sistemleri de yılların vereceği ahşabın doğal eskimesi hariç üretim kaynaklı hiçbir sorun yaşamayacağınızı garantiler.

Diğer El Yapımı Objeler

WhatsApp iletişim hattı