Ahşap işçiliğini babam da onayladı

5

Kendisi de uzun yıllar ahşap masalar yapmış babama hediye olarak aldım. Kutusunu görür görmez, kurtağzı birleşimleri olduğunu farketti, ben de bu sayede ne olduğunu öğrendim. Stand üzerine isim yakmayı da çok güzel gerçekleştirmişsiniz tekrar teşekkürler.

10.6.2019

Ahşap Tıraş Seti

Güne keyifle başlatan fevkalade bir hediye

4.5
Puan
4
Referans
Ahşap Tıraş Seti
3,200
TL

Standı ve kutusu kullanışlı

4

Jileti birkaç denemeden sonra çok zaman alıcı buldum ve eski bıçağıma geri döndüm. Köpüğü sabun ile oluşturmak da keyifli ama ancak vakit olduğunda tadını çıkartarak tıraş olmak istediğimde kullanışlı. Hafta içi koşuşturma içerisinde yine eski köpük ve jiletimi kullanıyorum ama stand süper bir görsel kattığı için banyoda yerini koruyor. Kutu da güzel yapılmış, kapağını ters çevirip kapatıyorum, traş yazısı olmayınca gayet şık kitaplık rafımda kullandığım bir çekmece gibi oldu.

Doruk Y.
21.7.2019

Abim bayıldı

5

Abim yurtdışına taşınmadan ona kullandıkça keyif alacağı ve bizi hatırlayacağı bir hediye vermek istedim. Stand ve fırça üzerine kişiselleştirme ve abimin bayıldığı son iki yıldır övündüğü eski usul traşı birleştiren süper bir hediye olarak bu ürünü buldum. 5 günde geldi ama beklediğime değdi.

Gözde C.
20.1.2019