Antalya'ya sorunsuz geldi

4,5

Hassas ve değerli bir ürün olduğu için internet üzerinden almakta başta biraz çekinmiştim. Teslimatta hiçbir sorun yaşamadım, oldukça sağlam paketlenmişti ve fişe takmamla pozlama ünitesi hazırdı. Fotoğraftakinden daha da havalı buldum, teşekkürler.

13.9.2019

A3 Serigrafi Pozlama Ünitesi

Yüzlerce kalıp oluşturmak için

4.5
Puan
5
Referans
A3 Serigrafi Pozlama Ünitesi
12,400
TL

Gerçekten özenerek yapmışlar

4,5

Normalde pozlamalarımı yaptığım atölye Corona nedeniyle kapandığında, kendim nasıl hallederim diye detaylı bir araştırma yaptım. İlk başta daha ucuz bir model buldum ama Çin malı olduğunu gördüğümde emin olamadım, bozulursa elimde kalır diye. Bitti Gitti ekibiyle telefonda konuştuğumda fazlasıyla güven verdiler, banada sürekli destek olabilecek yerli bir üreticiyle çalışmak daha makul geldi. 2 aydır kullanıyorum ve her defasında 3 dakika içinde sorunsuz pozlama yapıyor, gerçekten özenerek yapmışlar herkese tavsiye ederim.

Cüneyt K

Dijital baskıya alternatif

4

Kocaeli'nde kupa ve tişörtlere dijital baskı işletmemize eklenti olarak aldık. Bazı müşterilerimiz tek renkli kutu baskıları ve branda baskıları taleplerini karşılamak için iyi oldu. Ürün iyi paketlenmişti ve belirtildiği gibi 3 dakikada pozlama işlemini gerçekleştiriyor.

Fatih Y.
12.11.2019