Beklediğimden de güçlü!

4,5

Daha önce buna benzer bir hoparlör almıştım, taşınırken kaybolduğu için yenisini almaya karar verdim. Hoparlörü ilk elime aldığımda yuvarlanmış köşeleri ve zımparalanmış yüzeyine bayıldım, önceki hoparlörümün uçları sivriydi ve ahşap biraz pütürtülüydü. Telefonu içine koyduğum ses o kadar arttı ki arkadaşlımla konuşabilmek için biraz kısmak zorunda kaldık! Epey kullancağım gibi gözüküyor, herkese tavsiye ederim.

22.12.2019

Ahşap Ses Sistemi

Tasarım ile mühendisliğin harikulade birleşimi

4.9
Puan
6
Referans
Ahşap Ses Sistemi
1,620
TL

Telefonumun pili daha uzun dayanıyor

5

Sürekli müzik dinlemeye bayılıyorum, hep arkadan çaldığında sanki bir filmdeymişim gibi hissediyorum. :) Normalde tatlı bir JBL hoparlörüm var onu alıyordum yanımda, ama telefonumun pili Bluetooth'da çok hızlı azalmaya başladığında analog bir çözüm aramaya başladım. Çok mutluyum, çünkü artık sadece ses kalitesi güzel olmasının yanında tasarımı da çok hoş.

Dilara G.
21.4.2018

Great local design object

5

I saw someone using this at Maçka Park, and I fell in love. The sound quality is amazing for something with no speakers, just natural wood amplifying your phone. Even when I'm not using it, it looks great on my table. I'm def planning to get a few more before I visit my family for Christmas.

Alice M.
25.7.2019