Bir günde yaptım

5

Birkaç yıldır çalıştığım işten memnun olsamda yaratıcılığımı yeterince geliştirmiyorum diye üzülürken iş yerinden bir arkadaşım Bitti Gitti'yi tavsiye etti. Kendisi Defter Kiti almış fakat benim dikişle pek aram yok, mavi baskıyı denemeye karar verdim. İyiki de vermişim! Zarfın içini açıp malzemeleri gördüğümde ilk başta korkuya kapılsamda, Bitti Gitti videolarıyla ilk baskılarıımı aynı gün yaptım ve şu anda odamın duvarında gördükçe kendimi çok iyi hissediyorum :) Bir gün içinde öğrenebileceğiniz bir hobi için kesinlikle tavsiye ederim, teşekkürler Bitti Gitti!

15.11.2017

Mavi Baskı Kiti

En sevdiğin objelerin gölgelerinden mavi beyaz eserlere!

4.8
Puan
6
Referans
Mavi Baskı Kiti
880
TL

Karlı günde evde keyifli aktivite

5

Sokağa çıkma kısıtlamalarına alışmaya başladığımız bu günlerde evden üretim yapmak için harika bir uğraş. Karlı günde hava kapalı da olsa, güneş ışınları bolca yansıyor. Bu sayede kapalı havada dahi 8 dakikada canlı mavi tonları yakaladık. Kit ile gelen kağıtları beğendim, su ile yıkamaya oldukça dayanıklı ve kuruyunca da bükülmüyor.

Merve T.
19.2.2021

Yaprak serisi yaptım

4

Cyanotype ı Almanya'da katıldığım fotoğrafçılık programında deneyimlemiştim. Türkiye'ye döndüğümde acaba kimyasalları bulabilir miyim derken bu kiti keşfettim. Yapraklar ile harika eserler yapılıyor.

Aylin T.
6.11.2019