Bitirme projem ile A aldım

5

Alternatif baskı teknikleri dersimde mavi baskı konulu ödev yapmaya karar verdiğimde, hemen internette baktım ve Bitti Gitti'yi buldum. Tüm malzemeleri ayrı ayrı almakla uğraşmak yerine, onlar benim için toparlamışlar bile. :) Ambalajın tasarımından süreci gösteren video ve hızlı geri dönüşlü iletişimleri sayesinde tek bir gün içinde ders ödevimi yaptım ve A aldım!! Artık tüm doğum günü hediyelerini satın almak yerine sevdiğim fotoğrafları mavi baskılı kartpostallar olarak veriyorum, içimden gelen görüntüler yapmak çok eğlenceli ödeviniz olmasa bölümünüzle alakasız olsa bile tavsiye ederim herkese :)

3.10.2018

Mavi Baskı Kiti

En sevdiğin objelerin gölgelerinden mavi beyaz eserlere!

4.8
Puan
6
Referans
Mavi Baskı Kiti
880
TL

Karlı günde evde keyifli aktivite

5

Sokağa çıkma kısıtlamalarına alışmaya başladığımız bu günlerde evden üretim yapmak için harika bir uğraş. Karlı günde hava kapalı da olsa, güneş ışınları bolca yansıyor. Bu sayede kapalı havada dahi 8 dakikada canlı mavi tonları yakaladık. Kit ile gelen kağıtları beğendim, su ile yıkamaya oldukça dayanıklı ve kuruyunca da bükülmüyor.

Merve T.
19.2.2021

Yaprak serisi yaptım

4

Cyanotype ı Almanya'da katıldığım fotoğrafçılık programında deneyimlemiştim. Türkiye'ye döndüğümde acaba kimyasalları bulabilir miyim derken bu kiti keşfettim. Yapraklar ile harika eserler yapılıyor.

Aylin T.
6.11.2019