Böyle bir şey nasıl daha yaygın değil?

5

Pek yorum yazan biri değilim ancak eşimin kitinizi almasıyla son birkaç haftadır evimiz sitenizde yazdığı gibi "keyifli" bir hale geldi ve teşekkürlerimi iletmek isterim. Kızımızın üniversite için başka şehre gitmesinden sonra kafasını dağıtmasında çok yardımcı oldunuz, ve kızımız da serigrafi baskılı hediyeler almaktan çok memnun. Yurt arkadaşı annesinin böyle yaratıcı olmasını çok beğenmiş, baskılı yastık kılıfı rica etmiş ona da gönderdik. Bunu keşke daha çok insan yapsa da ülkemizin zanaati tekrar eski günlerdeki ihtişamına dönse. Size çalışmalarınızda bol başarılar..

16.9.2019

Serigrafi Kiti

Tasarımlarından eserler üretmek isteyenlere!

4.5
Puan
4
Referans
Serigrafi Kiti
1,920
TL

Güneşle pozlama için süre tahmini

3,5

Ekipmanlar gayet güzel, sadece güneş ile pozlama adımında tam süreyi tutturamadık. Yanlış pozlayınca da tekrar çerçeveyi temizleyip, yeni emülsiyon sürene kadar güneş oranı değişiyor, yine farklı bir süre denemek gerekiyor. Pozlama ünitesine geçmeden önce şu önerdiğiniz pozlama ölçeri deneyeceğim.

Alper T.
30.6.2019

İlk baskımı yaptım

4,5

Kitimin gelmesinden yaklaşık 6 saat sonra ilk baskımı yaptım. Hem kitapçık hem de adım adım eğitimler çok işime yaradı. Güneş ile pozlama yapmaya çekiniyordum 2. denememde harika bir kalıp ile karşılaştım. Sanırım gittikçe alışacağım ve süreç iyice hızlanacak. Boyalar da hiç kokmuyor ve su ile rahatlıkla etrafa bulaşanlar çıkıyor. yardımlarınız için teşekkürler!

Hatice B.
17.2.2019