Cep telefonum kadar faydalı

5

Ben 4 senedir serigrafiyle kendi tişört tasarımlarımı yapıyorum. Çerçevelerimi başka yerlerde pozlatmak hem bütçeme, hem de hızlı üretimler yapmama engel oluyordu. Ciddi bir yatırım olduğu için epey araştırdım, en içime sinen ve makul fiyatlı Bitti Gitti'nin ünitesi oldu. Çok çok memnunum, bana verdiği hız ve özgürlük ile satışlarım arttı, giderlerim azaldı. Serigrafiyi ciddiye alan herkes için tavsiye ederim.

6.2.2019

Serigrafi Pozlama Ünitesi

8dk da nep net kalıplar için birebir!

5.0
Puan
3
Referans
Serigrafi Pozlama Ünitesi
9.650
TL

Bekleme süresini sıfıra indirdi

5

Kendi tasarımlarımı tişörtlere basan bir grafik tasarımcıyım. 2 yıl boyunca dijital baskıcılar ile çalıştım, ama tasarımı göndermem ve tişörtleri almam arasında bazen 2 haftaya kadar bekleme süreleri oluyordu. Bunun daha hızlı bir yolu var mı bakarken serigrafiyi keşfettim, hemde baskı kalitesi dijitale göre daha yüksekmiş. Artık tasarımlarımı aynı gün içerisinde pozlayıp basabiliyorum, ve baskı masraflarım epey düştü.

Hakan K
14.5.2020

Süper yatırım

5

Kendi tişörtlerimi tasarlıyorum. Öncesinde anlaştığım bir yere baskı için gönderiyordum. Fakat son zamlarını fazla buldum, ve başka uygun fiyata basacak yer bulamayınca iş başa düştü. Sağolsun Bitti Gitti'ye ilk mail'ımdan itibaren fazlasıyla ilgilendiler, kendi tişörtlerinin tasarımlarını da görünce bütçem için küçük olmayan bu yatırımı yapmaya karar verdim. Sadece 4 ay oldu fakat parasını çıkardı bile. :)

Şefik A.
20.9.2019