Çok renkli tişörtler için

4

a3 serigrafi kitine ek olarak aldım.Her renk için olmasa da çok renkli tasarımları en azından bu çerçeveyle 2 ye bölüyorum. Bir rengi basınca hemen diğer çerçeve ile 2. rengi basıyor, onlar kururken çerçeveleri yıkayıp diğer renkleri basmaya hazır hale geliyorum. Telefonla da epey yardımcı oldular bu kalıplara farklı renkleri dağıtma konusunda, ekibinize de teşekkürler.

18.10.2019

A3 Serigrafi Çerçevesi

Tişört ve Afişler

4.2
Puan
4
Referans
A3 Serigrafi Çerçevesi
1,920
TL

Lovely product and support

5

I've found Bitti Gitti on Yelp while searching for screen printing supply store. Came to Istanbul for a weekly workshop, during my visit I've decided to make some prints to give away before I leave. Luckily the university I'm visiting has emulsion and exposure unit, I just needed a frame to make a quick print run and this product was exactly what I was looking for. Support knows really good english and pretty quick to respond. Kudos to everybody involved !

Lauren N.
15.10.2019

Oldukça sağlam

5

3 sene önce de sizden bir serigrafi kiti almıştım. Bu seferki çerçeve gerçekten çok ilerlemiş. Hem daha kalın, hem de belirttiğiniz gibi tek parça olması çerçeve boyu a3 olmasına rağmen hiç esnememesini sağlıyor. Tebrik ederim

Mert T.
8.10.2019