Çok sade ve yaratıcı

5

Takip ettiğim bir mimari sitesinin haberler kısmında Alman Tasarım Ödülü almış olan ses sistemini keşfettim. Böyle el yapımı farklı yaratıcı tasarım objelerine bayılıyorum, sipariş ettim hemen. Telefonu içine koyduğumda inanılmaz şaşırdım, JBL hoparlörüm kadar sesini arttırıyormuş hemde hiç bluetooth'a bağlama yada şarja sokma derdi olmadan. Bayıldım kısacası herkese öneririm!

27.8.2019

Ahşap Ses Sistemi

Tasarım ile mühendisliğin harikulade birleşimi

4.9
Puan
6
Referans
Ahşap Ses Sistemi
1,620
TL

Telefonumun pili daha uzun dayanıyor

5

Sürekli müzik dinlemeye bayılıyorum, hep arkadan çaldığında sanki bir filmdeymişim gibi hissediyorum. :) Normalde tatlı bir JBL hoparlörüm var onu alıyordum yanımda, ama telefonumun pili Bluetooth'da çok hızlı azalmaya başladığında analog bir çözüm aramaya başladım. Çok mutluyum, çünkü artık sadece ses kalitesi güzel olmasının yanında tasarımı da çok hoş.

Dilara G.
21.4.2018

Great local design object

5

I saw someone using this at Maçka Park, and I fell in love. The sound quality is amazing for something with no speakers, just natural wood amplifying your phone. Even when I'm not using it, it looks great on my table. I'm def planning to get a few more before I visit my family for Christmas.

Alice M.
25.7.2019