Düğün davetiyelerimizi bastık

5

Eşim iş yerinde serigrafi etkinliğine katılmasıyla Bitti Gitti'yi keşfettik. Tam da düğün öncesi hazırlıklara başlamadan önce aklına böyle bir teknik gelince biz de sade bir tasarım yapıp bir hafta sonunda 120 davetiye bastık. Hem basarken hem de aldığımız tepkilerden sonra çok memnunuz.

18.9.2018

A4 Mini Serigrafi Kiti

Çantalar ve davetiyeler

4.8
Puan
6
Referans
A4 Mini Serigrafi Kiti
2,620
TL

Anneme hediye yaptım

5

Bu anneler gününde annemi göremediğim için ona özel bir hediye yapmak isterken, serigrafiyi buldum. Tasarımla pek aram yok ama Bitti Gitti ekibi sağolsunlar yardımcı oldular, annemle bir fotoğrafımızı gönderdiğimde baskıya hazır hale getirdiler. Annem yaptığım tişörtü o kadar sık giyiyor ki, bir tane daha istedi. Böyle anlamlı bir zamanda destek oldukları için çok teşekkür ederim ekibe!

Orçun Ö
13.5.2020

Müzik grubuma baskılar

5

Bu aralar hiç konser veremiyoruz ve boş durmamak için şarkı sözlerimizle alakalı tişörtler yapmaya karar verdik. Birkaç yerden fiyat aldıktan sonra, sınırlı sayıda adet için pek de makul gelmedi dışarıdan baskıcılarla ilerlemek. Okulda görmüş olduğumuz serigrafiyi evde yapabilir miyiz bakarken, bu kit ile tasarımların kalıba aktarılıp gönderildiğini görünce hemen sipariş ettim. Burada kullanılan boyalar su bazlıymış, temizlemeleri çok daha kolay oldu. Bir seferde 20 tişörte baskı yapabildim, devamı gelir diye umuyorum.

Enes Y
21.4.2020