Fevkaladenin fevkinde bir tasarım

5

Ses sistemini özel bir günde hediye edecegim ve halihazirda yurtdisinda bulundugum icin zamanlama ve kargo konusu çok önemliydi. Ses sisteminin kişiselleştirilmesi ile yakından ilgilendiler. Samimiyetle söylemem gerekirse ses sistemi fotoğraflarda göründüğümden cok daha hoş, ses kalitesi de oldukça başarılı. İçim rahat bir sekilde tavsiye edebilirim!

2.3.2018

Ahşap Ses Sistemi

Tasarım ile mühendisliğin harikulade birleşimi

4.9
Puan
6
Referans
Ahşap Ses Sistemi
3,200
TL

Telefonumun pili daha uzun dayanıyor

5

Sürekli müzik dinlemeye bayılıyorum, hep arkadan çaldığında sanki bir filmdeymişim gibi hissediyorum. :) Normalde tatlı bir JBL hoparlörüm var onu alıyordum yanımda, ama telefonumun pili Bluetooth'da çok hızlı azalmaya başladığında analog bir çözüm aramaya başladım. Çok mutluyum, çünkü artık sadece ses kalitesi güzel olmasının yanında tasarımı da çok hoş.

Dilara G.
21.4.2018

Great local design object

5

I saw someone using this at Maçka Park, and I fell in love. The sound quality is amazing for something with no speakers, just natural wood amplifying your phone. Even when I'm not using it, it looks great on my table. I'm def planning to get a few more before I visit my family for Christmas.

Alice M.
25.7.2019