Güneşle pozlaması zor

3

Tasarımlarımı rahatlıkla basmak ümidiyle bu çerçeveyi aldım ancak güneş ile pozlamak gerçekten uğraştırdı. Hem doğru süreyi bulmak, hem de her gün farklı güneş oranına göre yine o süreyi değiştirmek epey zorladı. Çerçeve kalitesi ve kenarlarının yuvarlak olması güzel, keşke pozlama üniteniz daha ucuz olsaydı.

12.10.2016

A3 Serigrafi Çerçevesi

Tişört ve Afişler

4.2
Puan
4
Referans
A3 Serigrafi Çerçevesi
3,200
TL

Lovely product and support

5

I've found Bitti Gitti on Yelp while searching for screen printing supply store. Came to Istanbul for a weekly workshop, during my visit I've decided to make some prints to give away before I leave. Luckily the university I'm visiting has emulsion and exposure unit, I just needed a frame to make a quick print run and this product was exactly what I was looking for. Support knows really good english and pretty quick to respond. Kudos to everybody involved !

Lauren N.
15.10.2019

Çok renkli tişörtler için

4

a3 serigrafi kitine ek olarak aldım.Her renk için olmasa da çok renkli tasarımları en azından bu çerçeveyle 2 ye bölüyorum. Bir rengi basınca hemen diğer çerçeve ile 2. rengi basıyor, onlar kururken çerçeveleri yıkayıp diğer renkleri basmaya hazır hale geliyorum. Telefonla da epey yardımcı oldular bu kalıplara farklı renkleri dağıtma konusunda, ekibinize de teşekkürler.

Teoman A.
18.10.2019