İsim yakma ile harika bir hediye

5

Rengi arkadaşımın kurduğu uygulamaya çok yakın, isim yakmayı bir adım öteye taşıyıp sağolsun Bitti Gitti onların yazı tipine benzer bir tipografiyle yazma inceliğinde de bulundular. İçinde el yapımı olduğunu ve o kişiye özel dikildiğini belirten kart eklemeleri de harikaydı.

21.8.2019

Turkuaz Ahşap Kapaklı Koptik Defter

Doğal ve kullanışlı

4.8
Puan
3
Referans
Turkuaz Ahşap Kapaklı Koptik Defter
1024
TL

Rengi fotoğraftan daha güzel

4,5

Diğer renk seçeneklerine göre bunu daha çok beğenerek aldım, ürün geldiğinde çok daha fazla sevdim. Ahşabın hala dokusunu hissetmenizle birlikte, defter kapalıyken bile gözüken koyu bir turkuaz şerit olarak göze çarpıyor. Masamdan eksik etmediğim bir defter oldu.

Feyza C.
21.10.2019

İlk koptik defterim

5

Moleskine ve leuchtturm u yıllardır kullanan biri olarak bu defteri yeni bulduğum için hem şaşkın hem de mutluyum. Çevremde de defter sever arkadaşlarıma önerdim. Safyaların tam açılması benim için çok önemli, bu defterin el yapımı olmasıyla kendine has bir bolluğu var. Defterin ilk sayfasından son sayfasına kadar rahat bir kullanım sunuyor. Hiçbir şekilde diğer sayfalara havaya kalkmasınlar diye bastrımanıza gerek kalmıyor, defter ile sık vakit geçirenler ne demek istediğimi anlıyordur.

Berker Y.
14.7.2019