Kızımla keyifli üretimler

4

Kızımla hep yeni bir üretim peşindeyiz. Kaneviçeler, linol baskılar derken sıra serigrafiye geldi. Biz farklı bir kullanım yöntemi geliştirdik sanırım, emülsiyonu fırça ile çerçeveye desen şeklinde sürüyoruz. Kuruduktan sonra boya ile üzerinden geçince yine harika sonuçlar alıyoruz. Pozlama kısmı ve tasarımı vektöre çevirme adımlarıyla uğraşmadan üretmek için çok güzel bir çözüm oldu. Belki ilerleyen zamanda pozlamayı da deneriz.

16.3.2019

A4 Serigrafi Kiti

Tişört ve çanta baskıları

4.1
Puan
5
Referans
A4 Serigrafi Kiti
1,919
TL

Bu boyalarla serigrafi kolay

5

Kişiye özel tasarımlar yaptığım bir dükkanım var. Bir arkadaşım serigrafi eklememi de tavsiye etti, artık insanlar doğaya dost baskılara da çok önem veriyorlar diyerek. Okulda serigrafi dersi almıştım, ama kullanılan boyaların kokuları ağırdı diye sonra devam etmemiştim. Bitti Gitti'deki boyalar su bazlıymış, kurdukları sistemle baskı yapmak okuldakine göre çok daha kolay. Müşterilerim de sağlıklı boya kullandığım için çok memnunlar.

Dilara P
29.4.2020

Kalıp sökmesi zor

3,5

Baskı süreci oldukça keyifliydi. İlk pozladığım çerçeveyi 2 hafta kullandım, sonra çözücü pasta kullandığımda etki etmedi. Kalıbı sökmek için çok tazyikli su gerekmesi veya ipek değişimi gerekmesi üzdü.

Taner C.
1.5.2019