Kokusu rahatsız etmiyor

4,5

Yıllar önce üniversitede serigrafi baskı yapmıştım. O zaman inanılmaz ağır kokan boyalarla ve temizlemesi zor bir süreç olarak aklımda kalmıştı. Boyaların su bazlı olması ve çerçevenin ahşap olması gerçekten hoşuma gitti. Hiç rahatsız edici bir kokusu yok ve su ile musluk altında temizlemesi çok pratik.

1.12.2018

A4 Mini Serigrafi Kiti

Çantalar ve davetiyeler

4.8
Puan
6
Referans
A4 Mini Serigrafi Kiti
316
TL

Anneme hediye yaptım

5

Bu anneler gününde annemi göremediğim için ona özel bir hediye yapmak isterken, serigrafiyi buldum. Tasarımla pek aram yok ama Bitti Gitti ekibi sağolsunlar yardımcı oldular, annemle bir fotoğrafımızı gönderdiğimde baskıya hazır hale getirdiler. Annem yaptığım tişörtü o kadar sık giyiyor ki, bir tane daha istedi. Böyle anlamlı bir zamanda destek oldukları için çok teşekkür ederim ekibe!

Orçun Ö
13.5.2020

Müzik grubuma baskılar

5

Bu aralar hiç konser veremiyoruz ve boş durmamak için şarkı sözlerimizle alakalı tişörtler yapmaya karar verdik. Birkaç yerden fiyat aldıktan sonra, sınırlı sayıda adet için pek de makul gelmedi dışarıdan baskıcılarla ilerlemek. Okulda görmüş olduğumuz serigrafiyi evde yapabilir miyiz bakarken, bu kit ile tasarımların kalıba aktarılıp gönderildiğini görünce hemen sipariş ettim. Burada kullanılan boyalar su bazlıymış, temizlemeleri çok daha kolay oldu. Bir seferde 20 tişörte baskı yapabildim, devamı gelir diye umuyorum.

Enes Y
21.4.2020