Kullanması inanılmaz kolay

5

Üniversite yıllarımda fotoğrafla ilgileniyorken, iş güç çocuklar derken uzun zamandır ihmal etmiştim. Bir gün karımla eski çektiğim fotoğraflara bakarken üzüldüğümü görmüş ki bana doğumgünümde hediye olarak aldı. Süreç çok basit, iğne deliğini açıp kapatıyorsun, sonra karanlık odada iki kimyasalla banyo ediyorsun. İlk birkaç gün bolca fotoğraf yaktıktan sonra, alışmaya başladım ve çocuklarımla beraber bahçemizde ilk aile portremizi çektim. Şimdi salonumuzdaki fotoğrafları misafirler sorduğunda ben çektim demenin gururunu yaşıyorum, fotoğrafçılıkla ilgilenen herkese tavsiye ederim. Takıldığım konularda bana 1 gün içinde dönüş yapan Bitti Gitti ekibinden Erbil'e de çok teşekkür etmek isterim.

27.8.2019

Ahşap Kare Kamera

El yapımı ahşap kamera

4.9
Puan
4
Referans
Ahşap Kare Kamera
3,400
TL

Haftada bir fotoğraf

5

Evimde pazar günü keyfini kutlamak için harika bir eklenti oldu. Her pazar sabahı balkonumda o günkü hava koşullarına göre 1-5dk arasında bir fotoğraf çekiyorum. Karanlık oda kurmak yerine akşam olmasını bekliyor ve ışıkları kapattığım anda çalışma masamda fotoğrafı banyo ediyorum. Her fotoğraf bir diğerinden farklı oluyor. Pozitiflerini kare formatta kesip, köşelerini yuvarlıyor ve arkasına tarih atıp saklıyorum. Seri halinde olunca sanırım çok daha anlamlı olucak.

Hilal S.
11.4.2019

Aldığım en değerli hediye

5

Bir fotoğrafçı olarak genelde stüdyo ortamında dijital fotoğraflar çekiyorum. Fakat fotoğraflarımı kendim banyo etmeyi de çok özlüyordum ve en yakın arkadaşıma sıkça bahsediyordum. Doğumgünümde bana hediye olarak bu kamera kitini aldı ve artık her hafta sonu en az birkaç fotoğraf çekip kolayca evimde banyo ederek çok eğleniyorum. İğne deliği fotoğrafçılığı bana uzun seneler sonra yaşatan Bitti Gittiye tekrar teşekkürler.

Turan Ç.
6.3.2018