Kutu Baskıları

4,5

Eşimle birlikte ev yapımı lokum firmamız için doğal paketleme seçeneklerini araştırırken serigrafiyi keşfettik. Doğal bez ve kraft kağıt üzerine baskılar ile onlarca farklı ürünümüz için farklı renklerde kutu baskıları yapmamızı çok kolaylaştırdı. Minimum sipariş adedi olmadan, farklı renklerde baskılar yapmak özellikle bizim gibi yeni yeni satışlarını arttıran ve ürün yelpazesini genişleten girişimler için birebir.

14.9.2018

A3 Mini Serigrafi Kiti

Tişört ve Afişler

4.6
Puan
5
Referans
A3 Mini Serigrafi Kiti
3,080
TL

Doğum günü hediye makinası

4,5

2 kızım da ilkokula gidiyor. Haliyle yoğun bir doğum günü ziyaretimiz söz konusu. İş yerinden bir arkadaşımın tavsiyesiyle serigrafi baskıyı duyduk ve aklıma kendimiz baskılar yapıp kendi hediyelerimizi oluşturmak geldi. Kızlarım elleriyle hem minik çizimler yaptı, Bitti Gitti ekibinin desteğiyle bu kurşun kalem çizimleri kalıba dönüştü. Şimdi istediğimiz renk kumaş boyasını koyup, özgün baskılar alıyoruz. Aynı renk boyayla fırça ile minik notlarını da yazmaları çok pratik oluyor.

Haluk T.
3.12.2019

Kapak Illustrasyonumdan Tişört

4

Bant dergisine yaptığım 2 sene önceki bir çizimi serigrafiyi deneyimlemek için pozlanmış halde aldım. 2 renkli tasarımımı 1 a3 çerçeveye sığdırdım, bu sayede farklı renk alternatifleriyle aynı çizimi basabiliyorum.

Yağız
10.4.2019