Kutusu bile çok hoş

4,5

İçinden çıkan notu, rozeti, kutusu her detayı çok hoş bir ürün olmuş. Tasarımını beğenerek aldım, çevremde de büyük ilgi uyandırdı. Bedeni bir tık dar geldi sadece, bilsem bir büyük beden tercih ederdim.

14.10.2019

Read More

Kitaplar Güzeldir!

4.7
Puan
4
Referans
Read More
2400
TL

Gün boyu kitap sohbeti

4,5

İş yerime bu tişört ile gittiğim her gün ayrı bir macera diyebilirim. Tişörtün ne güzelmiş ile başlayıp, bu aralar ne okuyorsun ile devam eden sohbetler listenin başında

Mete S.
21.7.2019

Serigrafi çok kaliteli

5

Bu tişörtü ilk önce bir arkadaşımda gördüm. Kitaplara bayılırım ve Read More mesajı ve sade tasarımı gördüğüm an ben de istedim. Nereden aldığını sorduğumda Türk markası söylemesiyle çok şaşırdım, Urban Outfitters gibi bir yerde olacağını düşünmüştüm. Meğer Bitti Gitti bolca harika işle ilgilenen bir atölyeymiş, siparişimi verdiğimde biraz konuşma fırsatı buldum ve BookSerf kitap paylaşım sitesinin de sahibi olduklarını keşfettiğimde daha da mutlu oldum. Serigrafi baskının kalitesi hemen fark ediliyor, ellerini gezdirdiğinde yumuşacık ve renkler capcanlı. Yanında gelen Read More yapıştırmaları da yurt odamın girişinde, artık tüm yurtta kitap tavsiyeleri bana soruluyor. :)

Oğuz S.
3.11.2018