Tek kalıpta 30 tişört

4,5

Bitti Gitti ekibi sayesinde tasarımımı doğru formatta hazırladım ve 2 gün içinde evde kendi tasarımımı basmaya başladım. İlk 2 baskıdan sonra da sektirmeden düzgün sonuçlar almaya başladım.

8.11.2018

Mini Serigrafi Kiti

Tek bir tasarımı yüzlerce basmak için

4.8
Puan
5
Referans
Mini Serigrafi Kiti
3,900
TL

Kendi kartvizitlerimi basıyorum

4,5

Yakın zamanda kendi hukuk büromu kurdum ve ilgi çekici kartvizit fikirleri araştırırken serigrafi tekniğini keşfettim. Kendi kartvizitlerimi basıp basamayacağımı sorduğumda Bitti Gitti ekibi kendi kartvizitlerini de böyle yaptıklarını söylediler, ben de tasarımcı bir arkadaşımın yaptığı görseli gönderdim ve A3 çerçeveye çoklu bir şekilde aktardılar onu. Artık müvekkillerime kartvizit verirken kendi yaptığımı söylüyorum, çok şaşırıyorlar. :) Teşekkürler Bitti Gitti!

Fatma Ç.
4.12.2017

Beklediğimden çok daha kolay oldu

5

Oğlum yurtdışında üniversiteye gitmeden önce ona özel bir hediye yapmak istedim. İkimizin fotoğrafının olduğu bir tişört basmaya karar verdim ve araştırmalarım sonucu Bitti Gitti'yi keşfettim. Tek başıma yapabilir miyim emin olmayarak mail attım ve sağolsun içimi rahatlattılar. Siparişimi verdim, fotoğrafımızı sitelerindeki video yardımıyla uygun yaptım ve onlara gönderdim. Baskı sürecini yarım saat içinde yine eğitici videolarıyla öğrendim ve şimdi oğlum gezdiği yerlerde bana tişörtüyle fotoğraf gönderdiğinde çok mutlu oluyorum! Özel bir hediye yapmak isteyen herkese tavsiye ederim, teşekkürler Bitti Gitti!

Zehra Ö.
6.3.2018