Tek ürün ile atölye gibi olduk

4

Arkadaşımla instagram üzerinden tişört satışına başladık. İlk önce gelen siparişleri dijital baskı ile yapıyorduk, ürün fiyatlarını arttırmak için baskı kalitesini nasıl daha iyi yapabiliriz diye araştırırken serigrafiyi bulduk. Bizim için ilk ciddi yatırımımız oldu diyebilirim. İlk birkaç pozlamamız hüsran olsa da artık 10-15 dakikada öğlen saatlerinde çok iyi sonuç alıyoruz. Emülsiyon kuruduktan sonra çok beklemeden pozlamak da epey sonuçları ilerletti.

12.9.2019

A3 Serigrafi Kiti

Afişler ve çok renkli tasarımlar

4.4
Puan
7
Referans
A3 Serigrafi Kiti
2,399
TL

Tişört işimi kurmamda çok faydalı oldu

4,5

Turizm sektöründeki işime ara verildiğinde, uzun zamandır aklımda olan tişört baskısı fikrime başlamak istedim. Uzun bir araştırma sonucu serigrafide karar kıldım ve bu kiti pozlama makinesiyle birlikte aldım. Düşük adette baskılar yapıp onları sattıkça yeni tasarımlar basıyorum, 5 ay içinde yatırdığım para çıktı bile. İlk başta zorlandım ama şimdi baskılarımı yaptıkça, kendi başıma tasarımdan üretime her aşamaya hakim olma hissi çok güzel.

Ömer K
11.5.2020

Farklı yüzeylere baskı

4,5

Serigrafi ile metal plaka ve deri üzerine baskılar yapıyorum. Bu kit ile gelen malzemelerle sadece ek ipek alarak aslında kendime minik çerçeveler de yaptım. Pek çok yüzeye, farklı boyutlarda kalıcı desenler oluşturmak için oldukça etkili bir yöntem. Airbrush ile bir ürün boyarken, serigrafiyle en az 35 baskı yapıyorum.

İbrahim K.
10.7.2019