Tişört baskı kalitesi yüksek

5

Arkadaşıma özel bir doğumgünü hediyesi yapmak için beraber çekilmiş bir fotoğrafımızı bastırmak istedim. Önce Cevahir AVM'de dijital baskıyla yaptırdım da kaliteden memnun kalmadım. İnternetten araştırınca burası çıktı, fotoğrafı hazırlamamda yardım ettiler hızlı gönderim ile kendim bastım. Arkadaşım çok mutlu oldu, sık sık giyiyor tişörtü. Renkler de yıkandıkça solmuyor herkese tavsiye ederim.

8.9.2018

Mini Serigrafi Kiti

Tek bir tasarımı yüzlerce basmak için

4.8
Puan
5
Referans
Mini Serigrafi Kiti
2400
TL

Tek kalıpta 30 tişört

4,5

Bitti Gitti ekibi sayesinde tasarımımı doğru formatta hazırladım ve 2 gün içinde evde kendi tasarımımı basmaya başladım. İlk 2 baskıdan sonra da sektirmeden düzgün sonuçlar almaya başladım.

Gamze Ö.
8.11.2018

Kendi kartvizitlerimi basıyorum

4,5

Yakın zamanda kendi hukuk büromu kurdum ve ilgi çekici kartvizit fikirleri araştırırken serigrafi tekniğini keşfettim. Kendi kartvizitlerimi basıp basamayacağımı sorduğumda Bitti Gitti ekibi kendi kartvizitlerini de böyle yaptıklarını söylediler, ben de tasarımcı bir arkadaşımın yaptığı görseli gönderdim ve A3 çerçeveye çoklu bir şekilde aktardılar onu. Artık müvekkillerime kartvizit verirken kendi yaptığımı söylüyorum, çok şaşırıyorlar. :) Teşekkürler Bitti Gitti!

Fatma Ç.
4.12.2017