Tişört Baskıları için

5

Serigrafiyi üniversitede deneyimlemiştim, evimde devam etmek için bu kit gerçekten çok iyi oldu. Çok renkli tişörtler basıyorum, bunun için ek bir çerçeveyle birlikte aldım hem bu kitten hem de ek çerçeveden oldukça memnunum. Boyalar cam kavanozda geliyor ve ürünler oldukça iyi paketlenmişti.

18.10.2019

A3 Serigrafi Kiti

Afişler ve çok renkli tasarımlar

4.4
Puan
7
Referans
A3 Serigrafi Kiti
2,399
TL

Tişört işimi kurmamda çok faydalı oldu

4,5

Turizm sektöründeki işime ara verildiğinde, uzun zamandır aklımda olan tişört baskısı fikrime başlamak istedim. Uzun bir araştırma sonucu serigrafide karar kıldım ve bu kiti pozlama makinesiyle birlikte aldım. Düşük adette baskılar yapıp onları sattıkça yeni tasarımlar basıyorum, 5 ay içinde yatırdığım para çıktı bile. İlk başta zorlandım ama şimdi baskılarımı yaptıkça, kendi başıma tasarımdan üretime her aşamaya hakim olma hissi çok güzel.

Ömer K
11.5.2020

Farklı yüzeylere baskı

4,5

Serigrafi ile metal plaka ve deri üzerine baskılar yapıyorum. Bu kit ile gelen malzemelerle sadece ek ipek alarak aslında kendime minik çerçeveler de yaptım. Pek çok yüzeye, farklı boyutlarda kalıcı desenler oluşturmak için oldukça etkili bir yöntem. Airbrush ile bir ürün boyarken, serigrafiyle en az 35 baskı yapıyorum.

İbrahim K.
10.7.2019