Uzaktan eğitim işe yaradı

5

Uzun zamandır serigrafi öğrenmeyi çok istiyordum, ama yaşadığım kasabada hiç atölyesi düzenlenmiyordu. Sadece onun için de İstanbul'a gidecek durumum yoktu. Araştırmalarımda burayı keşfettim ve bana kendi evimden serigrafi öğrenebileceğimi söylediklerinde, ilk başta inanmadım. :) Fakat şansımı denemek istedim, eğitim paketiyle birlik bir kit aldım ve şimdi 3. ayımda iki renkli baskı yapmaya geçtim! Resim öğretmeni bir arkadaşımın bana yaptığı bir çizimi dün tişörtlere bastım ve arkadaşlarıma hediye ettim, çok beğendiler. Ben de buraya tecrübelerimi yazmak istedim ki imkanları olmayan bir yerde yaşasanız bile teknoloji çağı Türkiye'ye geliyor, faydalanın ondan!

16.5.2018

Serigrafi Baskı Eğitim Paketi

Tüm adımların detaylı açıklamalarıyla.

5.0
Puan
3
Referans
Serigrafi Baskı Eğitim Paketi
340
TL

Vektörel çizimlerime yardımcı oldu

5

Sadece serigrafi baskıyla değil, tasarım süreciyle de ilgili bilgiler olmasını çok sevdim. Photoshop kullanan birisi olarak vektörel çalışmalardan bihaberdim, bu seri sayesinde çok daha keskin desenler oluşturmanın sırrını çözdüm.

Cemre Z.
10.2.2020

Türkçe en kapsamlı eğitim

5

İngilizce'min çok iyi olmaması sebebiyle epey Türkçe kaynak araştırdım, en kapsamlısı Bitti Gitti'ninki çıktı. Platformlarına erişim vermekle beraber, takıldığın noktalarda soru sorma özelliği paketin parasını çıkarttı bile. :)

Cüneyt Ö.
12.2.2019