Yaprak serisi yaptım

4

Cyanotype ı Almanya'da katıldığım fotoğrafçılık programında deneyimlemiştim. Türkiye'ye döndüğümde acaba kimyasalları bulabilir miyim derken bu kiti keşfettim. Yapraklar ile harika eserler yapılıyor.

6.11.2019

Mavi Baskı Kiti

En sevdiğin objelerin gölgelerinden mavi beyaz eserlere!

4.8
Puan
5
Referans
Mavi Baskı Kiti
112
TL

Master of the gifts

5

I am so glad to get this kit! Never thought I would be making original prints of my loved one's photos and even turning them into notebooks! Materials in the kit are enough to create 10 notebooks. Also, video and step by step guidelines are really helpful to get the most out of the kit. Definitely, recommend to anyone who likes to create unique photographs.

Jared L.
18.12.2019

Bitirme projem ile A aldım

5

Alternatif baskı teknikleri dersimde mavi baskı konulu ödev yapmaya karar verdiğimde, hemen internette baktım ve Bitti Gitti'yi buldum. Tüm malzemeleri ayrı ayrı almakla uğraşmak yerine, onlar benim için toparlamışlar bile. :) Ambalajın tasarımından süreci gösteren video ve hızlı geri dönüşlü iletişimleri sayesinde tek bir gün içinde ders ödevimi yaptım ve A aldım!! Artık tüm doğum günü hediyelerini satın almak yerine sevdiğim fotoğrafları mavi baskılı kartpostallar olarak veriyorum, içimden gelen görüntüler yapmak çok eğlenceli ödeviniz olmasa bölümünüzle alakasız olsa bile tavsiye ederim herkese :)

Yasemin K.
3.10.2018