Yastık ve abajurlar benden

4,5

Oldum olası evdeki eşyaları boyamayı seviyorum. Serigrafiyi şirkette bir etkinlikte deneyimledim, süreç epey pratik ve etkili geldi. Güneşle pozlamak yerine masa lambamın altında 40 dakika bırakıyorum yine de güzel sonuçlar alıyorum. Kimya mühendisi olduğum için emülsiyonun nasıl çalıştığını merak ettim ve araştırdım, uv ışık düşük de olsa yine de standart ampullerden de salınıyor. Pozlama süresi 40 dakika biraz uzun tabii, ama bekleyince yine sonuç aldığım için ben memnunum. Pozlama ünitesi sanırım üretimi sıklaştırırsam daha iyi olur.

20.9.2019

A4 Serigrafi Kiti

Tişört ve çanta baskıları

4.1
Puan
5
Referans
A4 Serigrafi Kiti
2,560
TL

Bu boyalarla serigrafi kolay

5

Kişiye özel tasarımlar yaptığım bir dükkanım var. Bir arkadaşım serigrafi eklememi de tavsiye etti, artık insanlar doğaya dost baskılara da çok önem veriyorlar diyerek. Okulda serigrafi dersi almıştım, ama kullanılan boyaların kokuları ağırdı diye sonra devam etmemiştim. Bitti Gitti'deki boyalar su bazlıymış, kurdukları sistemle baskı yapmak okuldakine göre çok daha kolay. Müşterilerim de sağlıklı boya kullandığım için çok memnunlar.

Dilara P
29.4.2020

Kalıp sökmesi zor

3,5

Baskı süreci oldukça keyifliydi. İlk pozladığım çerçeveyi 2 hafta kullandım, sonra çözücü pasta kullandığımda etki etmedi. Kalıbı sökmek için çok tazyikli su gerekmesi veya ipek değişimi gerekmesi üzdü.

Taner C.
1.5.2019