Bitti Gitti Platform

Keyifli Kurumsal Rehberi

Keyifli, pratik ve yenilikçi deneyimler

Tüm içerik hakları Bitti Gitti Ltd. Şti.'ye aittir, izinsiz kullanılamaz.

Keyifli Kurumsal Rehberi

7
Bölüm

Kurumsal hayatın oluşması 20. yüzyılın en olağanüstü vakalarından biriydi. Yoğun, zorlu ve yüksek tempolu bir ortamın içine kendilerine atan insanlık buluşlarıyla kısa sürede global yaşam süresini 2 katına çıkardı!

Son 15 yılın teknolojik gelişmeleriyle artık kurumsal hayat hiç olmadığı kadar hızlı, bizden beklenenlerse hiç bitmiyor. Yenilikçi fikirler, azim, motivasyon her zaman en üst seviyede olmalı. Sorumluluklar arttıkça dikkatimiz dağılabiliyor, nefes alıp yaratıcı düşünebileceğimiz anlarımızın değer artıyor.

Beyin yorulmaz, sıkılır. Yani şuanki performansınızdan çok daha iyisini yapabilirsiniz, sadece ritminizi biraz değiştirmek gerekiyor.

Bitti Gitti olarak Kurumsal Keyif rehberini sizin için yarattık. Ekibinizle katıldığınız aktiviteler, organizasyonuna dahil olduğunuz etkinlikler, sorumlu olduğunuz projenin marka hikayesi, tutkulu olduğunuz sosyal sorumluluk projeler; her biri için çözümleriniz var.

 

İlk bölümde ellerinizi kullanarak daha üretken olmanızı sağlayacağız. Ellerinizle ürettikçe zihninizin de temizlendiğini fark edeceksiniz. Serigrafi, defter yapımı, pinhole kameralar, kaligrafi gibi teknikleri kurumsal hayatlarınızda uygulayarak keyfin önünü açacaksınız.

İkinci bölümde sorumlu olduğunuz bir etkinlikte katılanlara unutulmaz bir vakit geçirmek için çözümlerimizle karşılaşacaksınız. El yapımı ürünlerin daha samimi ve değerli olduğunu bileceğiniz için kilit hesaplarınıza ve müşterilerinize göre özel çözümler üretip bizi yönlendirebileceksiniz. 

Üçüncü bölümde tasarımı hayatınıza daha çok dahil etmekle alacağınız tepkilere şaşıracaksınız. Kendi değerlerinizin görselleştirmekten şirket içi eğitimlerinizi keyiflendirmeye kadar ulaşılır samimi tasarım markanızın ve projenizin daha çok fark edilmesini sağlar.

Dördüncü bölümdeyse şirketinizde karlarınızı arttırmak için kullandığımız teknikleri uzun vadeli yatırımlarınız olan sosyal sorumluluk projelerinize uyguluyor olacağız. Sponsorlük ve ürün desteği ile hızlı ilerleyen işbirlikleri yapacağız, BookSerf'le kitaplarla ihtiyacı olanları en iyi şekilde bir araya getireceğiz.

Yeni teknikler deneyimlemek, el ile zihnini kullanarak üretmek keyifli kurumsal olmaya giden en hızlı yollarından biri. Tüm süreç boyunca Bitti Gitti yanınızda.

Kitapla ilgili ürünler

Yep yeni deneyimlerle yeni yetiler kazanıp, keyifli üretimler yapmak için Bitti Gitti'nin doğal ürünleri ve evde üretim kitlerini geliştirdik.

Keyifli TasarımlarSerüvenlerEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim