Platform
/
Keyifli Kurumsal Rehberi
/
Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

İhtiyacı olanlara daha keyifli bir gelecek yaratmak için

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü
Başarılı şirketlerde kâr ve para akışı sağlıklı bir vücuttaki kan ve su gibi : Hayatta kalmak için gerekliler ancak hayatın anlamı değiller. - Jim Collins

Sosyal sorumlulukta karşımıza çıkan en büyük engel iş yükümüzü hafifletecek iş ortaklarını bulmakta. Bitti Gitti olarak biraz destekle çok daha iyi yerlere gelebilecek her türlü kesime sizinle atölyeler vermeye, elleriyle üretmeyi öğretmeye hevesliyiz. 

Kuruluşumuzdan beri gerçekleştirdiğimiz projelerimizde yardım ettiklerimizin eğlenerek kendilerini geliştirdikleri, iş ortağımız şirketlere değer yarattıkları çözümler yaratıyoruz.

Seyyar Atölyeler

Destek verdiğiniz bir okul mu var? Öğrencilere atölyeler vererek onlara hayatları boyunca kullanacakları beceriler kazandıralım. Atölyelere katılan öğrencilerin yardımcı eğitmenler ve sonra da eğitmenlere dönüştüğü bir okula sadece birkaç eğitimle kalıcı bir fark yaratabiliriz.

Çocuk Esirgeme Kurumu'nda pinhole atölyesi

Öğrettiğimiz tekniklere dair ürünlerimizle gittiğimiz her okulda öğrencilerin becerilerinde devamlılık sağlayabiliyoruz. Karanlık oda kimyasallar, serigrafi çerçeveleri, defter yapım ve mavi baskı malzemeleri, öğretmenlerin alımlarıyla her gencin elleriyle üretebildiği okullar için hemen beraber çalışmaya başlayalım.

Ürünlerle Sponsorluk

Sevdiğimiz bir başka sosyal sorumluluk çeşidiyse ürün / zaman ortaklığı. Siz şirketinizin yaptığı ürünlerden bağışlıyorsunuz, beraber destek vermek istediğimiz bir kurum seçiyoruz ve Bitti Gitti onlarla ürünlerinize keyif katıyor. Böylece arkalarında hikayeleri olan özel koleksiyonerlik eserler üretiyoruz.

Bu tür işbirliklerimizin başarılı bir örneği Do Re Music'le geliştirdiğimiz gitar boyama etkinliği. 3 adet gitar Do Re Music tarafından Bitti Gitti'ye verildi.

Atölyemizde boyanmaya uygun hale getirildiler, zımpara ve cila yapıldı. KAÇUV'da çocuklarla beraber gitarları Bitti Gitti teknikleriyle boyadık.

 
Çocukların boyadığı gitarları Do Re Music aldı ve açık arttırmaya çıkardı. Gitarları ve projeyi programında açıklayan Okan Bayülgen yardımıyla o gün beraber boyadığımız gitarlardan elde edilen gelir çocukların tedavisinde kullanıldı.

Ürünlerinizi yardım edeceğimiz kişilerle beraber boyayarak onları özel edisyon haline getirip gelirleriyle büyük katkılarda bulunabiliriz.

Kitaplar Güzeldir

Kitap paylaşım platformumuz BookSerf'le başardıklarımızdan gurur duyuyoruz. 1000'in üzerinde kitap yüz yüze buluşanlar tarafından paylaşıldı ve güvenli bir şekilde iade edildi. YouTube'daki Yazarlar ve Kütüphaneleri serimiz 150,000 izlenmeyi geçti. Air Bnb desteğiyle Avrupa'daki ilk şubemizi Berlin'de açtık. (Siz de tek bir tıkla en sevdiği kitapları paylaşan bir BookSerf'lüden 2 haftalığına kitap ödünç alabilirsiniz : www.bookserf.com)

BookSerf olarak okul kütüphanesi kurmak isteyen şirketlere danışmanlık sunuyoruz. Çalışanların ve müşterilerin sevdiği kitapların dahil edilmesiyle kitap seçimini demokratikleştiriyoruz, kitapların yanında yaratıcılığı arttıran kitlerimizi dahil ederek tam kapsamlı herkesin konuştuğu bir kütüphane oluşturuyoruz.

Ödünç alınan kitapları ve okuyanların ne düşündüklerini internete taşıyarak kütüphanenin yaşayan bir proje olması, aylar yıllar sonra bile ulaşılması markanızı sevenlere onu çok daha samimi ve unutulmaz kılıyor.

Chobani'nin kurucusu Hamdi Ulukaya ile Read More baskıları

El Yapımı Defterler

Garanti Bankası Talent Camp mezunlarının her biri bir ortaokul öğrencisi ile eşleşti ve ona özel defter kapağı tasarlayıp dikti. Garanti Bankası'nın sosyal sorumluluk projesi kapsamında destek olduğu okullar için bireysel hediyelerin de dahil edilmesi, aynı zamanda da yeni bir teknik deneyimlenmesi ile harika bir etkinlik gerçekleşti.

Bitti Gitti Platform
Keyifli Kurumsal Rehberi

Keyifli, pratik ve yenilikçi deneyimler

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı

Bitti GittiDükkanEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim