Platform
/
Keyifli Kurumsal Rehberi
/
Online Kurumsal Eğitim ve Etkinlikler

Online Kurumsal Eğitim ve Etkinlikler

Bir araya gelmeden, kalıcı eser üretimli eğitim ve etkinlikler.

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü

Farklı noktalardan aynı eğitim ve etkinliği gerçekleştirebilmek için Bitti Gitti Uzaktan Eğitim modülleri birebir.

Hem halihazırdaki eğitiminize entegre edebileceğiniz, hem de başlı başına yeni bir yeti kazanımı olarak değerlendirebileceğiniz uzaktan etkinlik kitleri ile kısa sürede kalıcı eserleri hayata getirebilirsiniz.

Uzaktan Defter Eğitimi kurumsal etkinlik

Koptik Defter Dikimi

Gündelik hayatta bolca kullandığımız defterleri seri üretimlere göre çok daha özgün, kullanışlı ve dilediğimiz iç bölümleriyle yapmak için harikulade bir yaklaşım.

Katılımcılar kurumsal logonuzun yakıldığı ahşap kapaklar, dikime hazır sayfalar, mumlu ip ve eğitim platformuna erişim ile 30 dk gibi bir kendi defterlerini elleriyle dikiyor.

Bir kere öğrendikten sonra yıllar boyu farklı vesilelerle defter dikimine devam ettikçe, ve defterlerini kullandıkça hafızalarda belirginleşen bir deneyim.

Bireysel Defter Kiti

Kurumsal Defter Etkinliği

uzaktan eğitim - kurumsal baskılar

Serigrafi Baskı ile Kalıcı Eserler

Keşfinden günümüze kadar 2000 yılı aşkın süredir en doğal ve kalıcı baskı tekniği olan serigrafiyi çok daha pratik ve evde uygulanabilir hale getirdik. 2019 Alman Tasarım Ödüllü ahşap serigrafi çerçevesi ve raglelerimiz ile dilediğiniz tasarımı ev ortamında dakikalar içerisinde onlarca farklı yüzeye uygulamak için birebir.

Kurumsal eğitim programları mezuniyetleri, yeni bir ürün lansmanı veya kurumunuz için önemli olan bir söz kalıbını herkesin evinde sevdikleriyle baskılayabileceği ekipmanları kurumunuza özel üretiyoruz.

Su bazlı doğal kumaş boyaları, tasarımınızın pozlandığı ahşap serigrafi çerçevesi ve online eğitim platformuna erişim ile dakikalar içerisinde yıllar boyu keyifle kullanılacak eserleri üretmek mümkün.

Fotoğraflardan Serigrafi Kalıpları

Cep Tasarımlı Baskılar

Kurumsal Serigrafi Etkinliği

Bitti Gitti Platform
Keyifli Kurumsal Rehberi

Keyifli, pratik ve yenilikçi deneyimler

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı

Bitti GittiDükkanEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim