Platform
/
Keyifli Kurumsal Rehberi
/
Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal eğitimleri daha verimli ve iz bırakan hale getiren etkinlikler

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü

Mezuniyet Plaketleri

Eğitim programları tamamlandıktan sonra katılımcıların kendilerini ifade edebileceği ve yıllar boyu gururla masalarında konumlandırabileceği ahşap plaketler Bitti Gitti'nin kurumunuza özel tasarımları ile mümkün. 3 boyutlu görsellerden, birebir detayda ahşap üretimlere ve lazer ile farklı tonlarda logo ve metin yakımı ile tamamen kişiselleştirmeye hazır plaketler üretiyoruz.

Denizbank Kurumsal MBA programı mezuniyet plaketi

Kurumsal Eğitimlere destek ürünler

Kurumsal eğitimleri kalıcı hale getirmek için eller ile üretim harika bir yaklaşım. Ahşap kapaklı defterlerin kapaklarını veya iç sayfalarını tasarlayıp dikerek yıllar boyu hatırlanmasına destek olmak için ahşap defter kitini geliştirdik.

Kendi yaptığınız koptik dikişli defterler

Eğitim öncesi hazırlık

Eğitim programı online olabilir veya katılımcılar farklı şehirlerde olabilir. Bitti Gitti'nin üretime hazır kitleri sayesinde eğitim öncesinde kargolanıp, üretime hazır olmaları sağlanabilir. İçlerinden çıkan kurumunuza özel mikro site yönlendirmesiyle gerekli tavsiyeler ve ilham verici örnekler paylaşılır.

Eğitim programınıza özel baskılar

Mezun olduğunuza dair, katılımcıların evlerinde de kendi mezuniyet tişört ve bez çantalarını basmalarını sağlamak için ahşap serigrafi kiti birebir. Belirlemiş olduğunuz tek renkli tasarımı, seçtiğiniz renk doğal kumaş boyası ve ragle ile baskıya hazır halde sunuyoruz. Hem katılım, hem de mezuniyet gibi pek çok farklı açıdan iz bırakan etkinliklere vesile olabilir.

Projelerinize Özel Ahşap Kitler

Aktif not tutmayı ve fikir haritaları oluşturmayı destekleyen ahşap şablonları kullanabilirsiniz. Tamamen kişiselleştirebileceğiniz şekiller ve ahşap kutu üzerine serigrafi baskı ile harikulade bir eser.

Bitti Gitti Platform
Keyifli Kurumsal Rehberi

Keyifli, pratik ve yenilikçi deneyimler

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı

Bitti GittiDükkanEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim