Hediyeler

Kurumsal hayattaki en hassas konulardan biri iş arkadaşlarımıza hediye almak. Düzenli olarak seyahat eden, hobileri olan bir yandan da sürekli işini daha iyi yapacak araçları arayan birisine ne alınabilir?

Hem kişisel hayatında, hem de iş hayatında kullanabileceği hediyelere ihtiyacımız var. El yapımı olsalar ne de güzel olurlar. Bitti Gitti'de sınırlı sayıda uzun elle üretim süreçleri sonunda ömür boyu sevilecek, çocuklara aktarılacak ürünler yaratıyoruz.

Ekibinizdeki bir arkadaşınızın doğum günü

Doğum günü hediyesi olarak en sık tercih edilen ürünümüz Bu Bi Kamera.

Fotoğrafa ilgi duyuyorsanız biliyorsunuz ki analog fotoğraf ne kadar keyifli olsa da fotoğrafları kendiniz banyo etmek neredeyse imkansız. Üstelik yanında bir dolu kimyasal ve ekipman daha gerek.

Bu Bi Kamera'yla fotoğraf kağıdını koyup öndeki deliği açmanız fotoğraf çekme sürecini başlatıyor. Deliği kapatmanızla evinizde kırmızı ampülle karanlık odaya çevirdiğiniz bir ortamda kendi siyah beyaz fotoğraflarınızı banyo edebiliyorsunuz.

Nasıl mı?

Fotoğraf filmi yerine fotoğraf kağıdı kullanarak. Böylece ışığın yansıdığı bölgeler kağıt üzerinde pozlanıyor ve sadece iki kimyasalla banyo mümkün oluyor.

Arkadaşınız fotoğraf çekmiyorken bile 48 adımda yapılan Bu Bi Kamerasını göz önünde tutmayı isteyecek, bir tasarım objesi olarak.

Bir gün ofiste bile fotoğraf çekip geçici karanlık odanızda banyo edebilirsiniz!

Bitti Gitti Shop linki : https://shop.bittigitti.com.tr/collections/el-yapimi-ahsap-kameralar/products/ahsap-kare-igne-deligi-kamera-kiti

Bir bayii toplantısı yaklaşıyor

Mercedes Otobüs bölümü yıllık bayiiler toplantısı için saat ve kalem dışında bir hediye arayışındaydı. Maliyet olarak aynı kategoride olan ancak markayla özdeşleştirilecek bir obje. Organizasyon ekibinde bir çalışan serigrafi atölyesinde katıldıktan sonra çözümünü buldu : Bitti Gitti tasarımlı elle basılmış tişörtler.

Mercedes'in en sevilen otobüs modellerinden 1961 O321'i iki renkli basılacak şekilde tasarladık.

Tişörtlere ve defterlere serigrafiyle bastık, Mercedes'in organizasyon şirketi teslim aldı ve bayiilere dağıtıldı.

Siz de bayiileriniz ya da satış temsilcilerinizi ödüllendirmek için markanızı öne çıkaran el yapımı bir ürünle ilerleyebilirsiniz.

Kitaplar Güzeldir

Kurumsal sosyal sorumluluk projemiz Kitaplar Güzeldir ile sizin ve şirketinizdeki her kitapseverin en sevdiği kitapları öğrenip kitap başığını onlar etrafında kurguluyoruz. Serigrafi baskı Read More tişörtü de kitaplar hakkında konuşmak için fevkalade bir neden!

''Influencer''lara

Scorp'un büyümesine en fazla katkıda bulunan kullanıcılarına Bitti Gitti el yapımı defterler

Sosyal medyada markanızı destekleyenlere birçok farklı isim veriliyor. Yabancı kökenli ''Influencer'' kelimesi çok hoşumuza gitmese de, bu engin kategoriyi anlatmak için uygun. Sizi geniş kitlelere tanıtacak Instagram ve Snapchat sevdalıları, uygulamanızı en severek kullananlar, hikayenizin yayılmasını sağlayanlara en iyi hediyelerden biri kendi hikayelerini anlatacak bir araç sunmak.

El yapımı defterin üzerine özel bir tasarım, markanızın adı ve hediye edilen kişinin kaligrafiyle yazılmış ismi. Gündelik hayata keyif katan defterler, kurumsal kimliğinizi yansıtan eserlere dönüşüyor.

Kurumsal Defter Seçkisi

Kurumsal Defterler

Kurumsal hayatın vazgeçilmezlerinden defterin doğal malzemelerle el dikimi hali. Bitti Gitti, kökeni M.Ö. 800 yılına dayanan Asya kökenli Koptik Defter Dikim Tekniği ile el yapımı defterler üretiyor. Serigrafi baskı, ahşap yakma ve çeşitli renklerde mumlu iplerle kişiselleştirebileceğiniz el yapımı defterler yıllar boyu gururla kullanılacak bir eser.

El yapımı Kurumsal Defter Seçki'mizi buradan inceleyebilirsiniz.

Bitti Gitti Mesaj Kutusu

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. En yakın zamanda bir Bitti Gitti'li size dönüş yapıyor olucak.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Diğer Bölümler

Hediyeler

Çok değer verdiğiniz bir yöneticiniz emekli mi oluyor? Ya da doğumgünü mü? Bayileriniz, sadakat programınızdaki özel müşterilerinize, tüm hedeflerinizi geçmiş çalışanlarınıza duygularınızı kalıcı şekilde aktarmanızı sağlayan el yapımı hediyeler.

Bitti Gitti'den başka seçkiler

WhatsApp iletişim hattı

Keyifli TasarımlarSerüvenlerEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim