Platform
/
Keyifli Kurumsal Rehberi
/
Hediyeler

Hediyeler

Çok değer verdiğiniz bir yöneticiniz emekli mi oluyor? Ya da doğumgünü mü? Bayileriniz, sadakat programınızdaki özel müşterilerinize, tüm hedeflerinizi geçmiş çalışanlarınıza duygularınızı kalıcı şekilde aktarmanızı sağlayan el yapımı hediyeler.

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü

Kurumsal hayattaki en hassas konulardan biri iş arkadaşlarımıza hediye almak. Hem kişisel hayatında, hem de iş hayatında keyifli alışkanlıklara zemin hazırlayan doğal ürünlerimizi tam da bunun için kişiselleştirilebilir yapıyoruz.

Alman Tasarım Ödüllü Ahşap Ses Sistemleri

Telekonferanslardan, evin farklı konumlarında en verimli müzik keyfine kadar pek çok alanda tamamen doğal formuyla fayda sağlamakta ve görsel olarak da bulunduğu ortama renk katmakta. Ahşap Ses Sistemi kurumunuza ve kişiye özel notlarınızla üretilebilir. Telefon haznesi tüm telefonlara uyumlu olmasıyla yıllar boyu, telefonlar değişse de kullanılmaya devam eder.

Ekibinizdeki bir arkadaşınızın doğum günü

El yapimi kameralar

El yapımı ahşap fotoğraf makinesi ve fotoğraf banyosu için gerekli ışık ve kimyasal karışımlarla birlikte harikulade bir kit. Ev ortamında rahatlıkla kullanılabilen, iç ve dış mekanda benzersiz siyah beyaz fotoğraflar çekmenizi sağlayan kameralar kişiye özel renk ve ahşap üzeri isim yakma seçeneğiyle.

Kurumunuza Özel Kameralar

İğne deliği kameralar ahşap ve teneke olmak üzere iki farklı malzemeden üretiliyor. Ahşap kameralara lazer veya serigrafi ile logonuzu konumlandırabilir, teneke kameraları özel renklerde sipariş edebilirsiniz. Kameralar ile birlikte gelen kimyasallar ile her biri benzersiz fotoğraflar çekmeye hazır halde kurumunuza özel kullanım talimatları sayfasına erişim belgesiyle birlikte teslim edilir.

Bir bayi toplantısı yaklaşıyor

Mercedes Otobüs bölümü yıllık bayiler toplantısı için yıllar boyu kullanılacak, anlamlı bir hediye olarak serigrafi baskıyı tercih etti.

Mercedes'in en sevilen otobüs modellerinden 1961 O321'i iki renkli serigrafi kalıbı için tasarlandı.

Tişörtlere ve defterlere serigrafi tekniğiyle uygulandı ve bayilere dağıtıldı.

Siz de bayileriniz ya da satış temsilcilerinizi motive etmek ve memnuniyetinizi iletmek için markanıza özel , el yapımı ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Kitaplar Güzeldir

Kurumsal sosyal sorumluluk projemiz Kitaplar Güzeldir ile sizin ve şirketinizdeki her kitapseverin en sevdiği kitapları öğrenip kitap başığını onlar etrafında kurguluyoruz. Serigrafi baskı Read More tişörtü de kitaplar hakkında konuşmak için fevkalade bir neden!

Kişiye özel notlarla, serigrafi baskılı defterler

Scorp'un büyümesine en fazla katkıda bulunan kullanıcılarına Bitti Gitti el yapımı defterler

El yapımı defterin üzerine özel bir tasarım, markanızın adı ve hediye edilen kişinin kaligrafiyle yazılmış ismi. Gündelik hayata keyif katan defterler, kurumsal kimliğinizi yansıtan eserlere dönüşüyor.

Kurumsal Defter Seçkisi

Kurumsal Defterler

Kurumsal hayatın vazgeçilmezlerinden defterin doğal malzemelerle el dikimi hali. Bitti Gitti, kökeni M.Ö. 800 yılına dayanan Asya kökenli Koptik Defter Dikim Tekniği ile el yapımı defterler üretiyor. Serigrafi baskı, ahşap yakma ve çeşitli renklerde mumlu iplerle kişiselleştirebileceğiniz el yapımı defterler yıllar boyu gururla kullanılacak bir eser.

El yapımı Kurumsal Defter Seçki'mizi buradan inceleyebilirsiniz.

Bitti Gitti Platform
Keyifli Kurumsal Rehberi

Keyifli, pratik ve yenilikçi deneyimler

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı

Bitti GittiDükkanEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim