Platform
/
Keyifli Kurumsal Rehberi
/
Şirket Çalışanlarına Atölyeler

Şirket Çalışanlarına Atölyeler

Kurumsal hayatta motivasyonu arttıran, aynı zamanda yeni bir yeti kazanıp, kalıcı eserler üretimini teşvik eden atölye çalışmaları.

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü

Kurum içi etkinliklerinizi el üretimi ve yeni teknik deneyimleriyle birleştiren atölyelerimizle keyifli ve iz bırakan etkinlikler gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal hayatın pek çok alanında destekleyici ürün olarak kullanılmakla birlikte, Bitti Gitti üretim kitleri ile motivasyonel üretimler de mümkün. Bir sonraki kutlama, lansman veya bir araya gelişinizi o güne özel üretimlerle unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Serigrafi ile Canlı Baskılar

Serigrafi baskı tekniği ile kurumunuza özel tasarımları farklı yüzeylerde kalıcı hale getirebilirsiniz. 2000 yılı aşkın süredir en doğal baskı tekniği olarak kullanımına devam edilen serigrafi tekniğini birebir deneyimleyip, yıllar boyu keyifle kullanılacak eserler üretmek için birebir.

Airbnb ile Yeni Logo Kutlaması

Airbnb logosu başta olmak üzere kurumsal kimliğini yenilediğinde hem çalışanları için hem de kilit müşterileri için serigrafi kitleri hazırladı. Sadece yeni logo'nun pozlandığı ahşap serigrafi çerçevelerini her katılımcı dilediği konumlandırmalarla tişörtler üzerine uyguladı. Sade bir tasarım ve tek renk boya ile bile ne kadar özgün eserler üretilebildiğine dair güzel bir örnek.

Hedef tasarımlı tişört baskıları

Serigrafi baskı tekniği bir kere deneyimlendikten sonra ileride pek çok farklı etkinlik ve eğitimlerde yeni kullanım alanları da belirmeye başlıyor. Bu açıdan da çalışanlarınızla herhangi bir etkinlik ile serigrafi tekniğini paylaşmanız ileride gerçekleşecek özgün projelerin de destekçisi oluyor.

Unilever Home Care Bölümü Serigrafi'yi Nasıl Kullanıyor?

 

Unilever Home Care ekibi Bitti Gitti serigrafi kitleri ile yeni yıla dair hedeflerini kalıcı baskılara dönüştürdüler.

7 şerli gruplar halinde farklı tasarım çalışmaları yapıldı, her grubun seçtiği tasarımlardan baskıya hazır serigrafi çerçeveleri oluşturuldu.

Hem tasarım sürecinde, hem de baskı sürecinde unutulmaz anlar yaşandı. Tek bir konuyu farklı açılardan değerlendirmek, onlardan kalıcı eserler üretmek için serigrafi baskı tekniği doğal ve pratik olmasıyla öne çıkıyor.

 

Kalıcı Kongre ve Yıllık Toplantılar

80 pazarlama sorumlusunun, TED konuşması milyonlar tarafından izlenen Rory Sutherland ve Erdil Yaşaroğlu'nu dinlemek ve gelecek hedeflerini konuşmak için gittikleri HPC Marketing Fest için harikulade bir serigrafi baskı seçkisi. Etkinlik için hazırlanan özel tasarım ahşap serigrafi çerçevelerine aktarıldı. Katılımcılar otele yerleştiklerinde kendi tişört ve defterlerini basmaları için hazır halde sunuldu.

Tek bir serigrafi çerçevesi ile tişört, bez çanta ve defter kapakları gibi pek çok eser üretimi yapılabiliyor.

Kendi Defterini Kendin Yapabilirsin Atölyesi

Gündelik hayatta büyük yeri olan defterleri ellerimizle dikmenin en pratik ve kullanışlı yolu koptik yöntemi ile kısa sürede özgün defterler yapabilirsiniz. İster ekip olarak, ister herkesin evden dikebileceği kurumunuza özel ahşap kapaklı defter kitleri ile yıllar boyu iz bırakan defterler yapmak mümkün.

Abdi İbrahim çalışanları da Kıbrıs'da gerçekleşen yeni yıl vizyon toplantısındaki eğitimleri, o gün elleriyle tasarlayıp diktikleri defterler ile gerçekleştirdi. Eğitimler ile birleştirilen eller ile üretim ektinlikleri aynı konu hakkında farklı yaklaşımları tetiklemesi ve beynin farklı bölgelerini uyarması ile benzersiz bir atmosfer oluşturuyor.

Fikirler aklıma masa başındayken gelmiyor, hareket halindeyken defterime giriyor. - Hilary Mantel
 

Sadece ürün fotoğraflarını kullanarak mavi baskı tekniği ile özgün tek ortalı defterler yapmak mümkün.

Keyifli Yazı Rehberi - Kaligrafi Atölyesi 

Hem gündelik notlarımızda, hem de bilgisayar ortamında yazı tipi kullanımında yeni ve sağlam temelli yaklaşımlar için Keyifli Yazı Rebheri'ni geliştirdik. Desing Week Istanbul'dan pek çok yönetim kurulu toplantısına kadar farklı alanlardan binlerce katılımcı yazı tipleriyle olan ilişkisini bu eğitim serisi ile bir üst seviyeye taşıdı. Videolu ve 3 boyutlu animasyoanlarla anlatımlı kapsamlı ve pratik bir inceleme. Kurumunuzdaki her departmandan katılımcının farklı yönleriyle ilgisini çekebilecek, en uzman tasarımcıların bile yeni teknikler keşfedebileceği harikulade bir seçki.

İğne Deliği Kamera Atölyesi :

Teneke kameralar ve ahşap iğne deliği kameralar ile Bitti Gitti'de kendi fotoğraflarınızı çekip, ev ortamında baskısını yapabileceğiniz pek çok kamera alternatifimiz var. Hem ofis ortamında, hem de çalışanların evlerinde pratik bir şekilde fotoğraflar çekip, kameralarını belirlediğiniz konularda kişiselleştirdiği harika bir alışkanlık kazanılabilir. Siyah beyaz fotoğraf çeken kameralar, Bitti Gitti'nin en ince detayına kadar hesaplanılıp, keskin fotoğraflar oluşturacak hassasiyette oluşturduğu kameralar ve evde karanlık oda kitleri ile birlikte gelir.

Bitti Gitti Platform
Keyifli Kurumsal Rehberi

Keyifli, pratik ve yenilikçi deneyimler

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı

Bitti GittiDükkanEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim