Etkinlikler

Lansman, fuar, kutlama ve bolca insanın bir araya geldiği her türlü etkinliğiniz için katılanlara şirketinizin mesajını yaratıcı bir şekilde aktaracak çözümlerimiz var.

Organizasyon ajansınızla beraber çalışarak ya da şirketinizden doğrudan talimat alarak hızlıca fikir üretip onayınıza sunarız. Yorumlarınızla projeyi son haline getiririz ve uygularız.

Bitti Gitti'yle çalışmanın avantajları arasında hızımız, tasarım ve üretim süreçlerini atölyemizde birleştirmemiz ve kuruluşumuzdan beri çalıştığımız global şirketlerden kazandığımız deneyim.

Uzman olduğumuz teknikleri hedeflerinize göre özelleştirip kitlenizi etkilememiz için hazırız.

Serigrafi’yle Canlı Baskı :

İnsanları ortak bir amaç etrafında toplamak için görsellerin gücünün farkındasınız. Serigrafiyle oynu bir adım daha ileri taşıyıp, size ait bir görseli hedef kitlenizin yaratmasını sağlıyoruz. Boş bir yüzeyin üstüne mesajınızı kendileri bastığı için çok daha değerli bir hediye oluyor, hem de elle yapıldığı için giyildiğinde reklam olarak algılanmıyorlar.

Canlı serigrafi için Bitti Gitti'yle çalıştığınızda süreç şöyle ilerliyor :

  • Tasarımların yapılması : Brief'inizi aldıktan sonra markanıza özel serigrafiye uygun tasarımların hazırlanması
  • Beklenen kişi sayısına göre ekip belirlemek : Özel davetlerde tek serigrafi istasyonu yeterliyken kalabalık etkinliklerde iki ya da üç istasyon etkiyi arttırır.
  • Baskı yapılacak ürünü belirlemek : Tişörtlere herkes bayılır. Bez çantalar yüksek kitlelere ulaşmak için uygundur.

H&M'le canlı serigrafi baskı şöleni

 

2 yıldır yaz festivallerindeki standlarına takipçilerini çekerek onlara değer katmamız için H&M Bitti Gitti'ye güveniyor. Bunu da canlı serigrafi baskıyla yapıyoruz.

O yılki H&M temalarına göre serigrafiye uygun özel tasarımlar hazırlayarak başlıyoruz. Atölyede bir araya getirdiğimiz ipek çerçevelere tasarımları aktarıyoruz ve doğal su bazlı boyaları karıştırıyoruz. Etkinlik günü belirlenen saatten 15 dakika önce varıp kurulum yapıyoruz. Canlı baskı yapıldığı yayıldıkça standın önünde kuyruklar oluşuyor.

Herkes hem yeni bir beceri öğrenmek hem de bir hediye almak ister. Özellikle de elleriyle bastıkları keyif veren bir görseli olan.

2 yıldır her etkinliğimizde günde +500 insana ulaştık. Bir kişinin ortalama baskı süresi 45 saniye, bu sayede oluşan kuyruklar hızlı ilerliyor ve sürekli yeni ilgililer ekleniyor. Kalabalık herkesin eğlendiği bir etkinlikte en son isteyeceğimiz insanların canını sıkmak, serigrafi baskıyla çok tatlı, kısa ve güçlü bir deneyimle kalıcı bir obje yaratılıyor.

Teknolojiyi kullanarak interaktif oyunlar :

Bir zamanlar ancak kocaman bir odaya sığabilen bilgisayarlarla aynı güçteki aletleri gözden saklamak mümkün. Günlük aletlere bu çiplerle komutlar verebiliyoruz, dokunulduğunda ses çıkartan ya da ekrandaki görüntüyü değiştiren basit ve alışılmadık oyunlar yaratabiliyoruz.

Bu oyunlar sadece etkinliklerde değil, daimi olarak genel merkezinizde ya da önemli bir şubenizde ziyaretçilerinize açık olabilir.

Cloud 7'da Dokunmalı Müzik Oynu

House Hotel grubunun ilki İstanbul'da açılacak yeni otel zinciri Cloud 7'de akıllı telefonunla check-in yapmak, duvarda asılı sanatı satın almak, sipariş vermek mümkün. Lansmanlarında yeni otel deneyimine dair bir oyun tasarlamamızı istediler.

Lansmanda yüzlerce kişi oteli dolaşacaktı ve oynumuzun olduğu oda terasa ve bara çıkan merdivenlerin hemen önündeydi. Hızlı bir şekilde oynanabilen ve her türlü sayıda insanın oynayabildiği bir oyun tasarlamamız gerekti.

Gelişen teknoloji sayesinde sıradan günlük objeleri canlandırmak, onlara dokunulduğunda görevler vermek mümkün. Biz de bu sefer çay tenekelerini enstrumanlara çevirmeye karar verdik.

Jazz, funk, elektronik gibi müzik türlerinden farklı enstrumanları farklı tenekelere tayin ederek bir orkestra oluşturduk, katılımcılar bazen tek bazen grup halinde dokunarak müziklerini yarattı.

Gecenin sonunda üst katta DJ terasta dans müzikleri çalarken bile odada çay tenekelerine dokunarak müzik yapanların senfonileri duyuluyordu.
 

Kilit müşteri ilişkilerine keyifli dokunuş 

Beraber çalıştığınız markaların yöneticileri veya hedef kitlenizdeki öncü bireyleri davet edebileceğini fevkalade etkinlikler silsilesi. İster kendi mağaza / ofisinizde, ister Bitti Gitti'de herkese faydalı bir beceri öğrenirken ilişkileri güçlü tutun.

Özel etkinliklere, özel davetiyeler.

Duvar Boyaması

Etkinliğinize gelenler sizi bir sonraki maceranızda takip etmeye hazır olarak geliyorlar. Duvarlarda beraber nerelere gideceğinizi göstermeye ne dersiniz? Verileri görselleştirmek, logonuzu renklendirmek ve her türlü görsel şölen için duvarlarınızı boyamaktan büyük keyif alırız.

Canlı boyama yapılacaksa kokusuz su bazlı boyalar ya da gazlı kalemlerle çevreyi rahatsız etmeyen bir etkinlik mümkün. Yeter ki duvarlarınıza yeni bir gözle bakmaya başlayın, her şey mümkün.

İlham almak için Bitti Gitti tarafından yapılan Street Art Istanbul app'ini indirip şehrimizin en güzel duvar sanatı işlerini görebilirsiniz.

Pinhole Kamerayla Canlı Fotoğraf Çekimi

Elle tutulabilen fotoğrafı hayatımız boyunca saklıyoruz. Hatta sonrasında bile yaşamaya devam ediyorlar, sahaflarda başkalarında.

Tek sorun canlı bir fotoğraf çekiminde anında çıkan analog fotoğraflar yaratmanın zorluğu. Fotoğraf filmi kullanan kameralarda çekilenleri banyo etmek uğraştırıcı bir iş. Etkinlik ortamında yapmak mümkün değil. Biz bu sorunu fotoğraf kağıdıyla nepnet fotoğraflar çeken bir kamera icat ederek çözdük.

Pinhole kameralar bir iğne deliğinden geçen ışıkla çekilir. Bir dakika içinde fotoğrafı çekmiş ve poz verenlerle beraber kameranın altındaki ufak karanlık odada banyo etmiş oluyoruz.

Etkinliğinize bir pinhole köşesi kurmanızla kaliteli elle tutulur fotoğrafların yaratılmasını sağlıyorsunuz. Fotoğraf çekilen banyo sürecine katılarak kendi görüntüsünün ortaya çıkmasına katkıda bulunuyor. Pasif poz veren olmaktan çıkıp bir fotoğrafçılık deneyimi yaşıyor.

Fotoğrafların birer kopyası da arşivinizde saklamanız için size teslim ediliyor. Bu kopyaları başardığınız güzel bir projenin anısı olarak ofisinizde sergilemeniz mümkün!

Bitti Gitti Mesaj Kutusu

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. En yakın zamanda bir Bitti Gitti'li size dönüş yapıyor olucak.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Diğer Bölümler

Etkinlikler

Fuarlar, festivaller veya özel günler. Markanızın mesajını keyifle sunmak için fevkalade etkinlikler

Bitti Gitti'den başka seçkiler

WhatsApp iletişim hattı

Keyifli TasarımlarSerüvenlerEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim