Platform
/
Keyifli Kurumsal Rehberi
/
Etkinlikler

Etkinlikler

Fuarlar, festivaller veya özel günler. Markanızın mesajını keyifle sunmak için fevkalade etkinlikler

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü

Lansman, fuar, kutlama ve bolca insanın bir araya geldiği her türlü etkinliğiniz için katılanlara şirketinizin mesajını yaratıcı bir şekilde aktaracak çözümlerimiz var.

Bitti Gitti'nin doğal ve alışkanlık yapan ellerle üretim kitleri, iz bırakan etkinlik konseptleri için özel geliştirildi.

Uzman olduğumuz teknikleri hedeflerinize göre özelleştirip, etkinliğinizi bir üst seviyeye çıkarmaya  hazırız.

Canlı Serigrafi Baskıları

İnsanları ortak bir amaç etrafında toplamak için görsellerin gücünün farkındasınız. Serigrafiyle oyunu bir adım daha ileri taşıyıp, size ait bir görseli hedef kitlenizin basmasını sağlıyoruz. Boş bir yüzeyin üstüne mesajınızı kendileri bastığı için çok daha değerli bir hediye oluyor,  yıllar boyunca keyifle kullanmaya devam ediliyor.

Kendi canlı serigrafi etkinliğini düzenlemeniz için tüm adımlar şöyle;

 

H&M'le canlı serigrafi baskı şöleni

Yaz festivallerindeki standlarına takipçilerini çekerek onlara değer katmamız için H&M Bitti Gitti'ye güveniyor. Bunu da canlı serigrafi baskıyla yapıyoruz.

O yılki H&M temalarına göre serigrafiye uygun özel tasarımlar hazırlayarak başlıyoruz. Atölyede bir araya getirdiğimiz ipek çerçevelere tasarımları aktarıyoruz ve doğal su bazlı boyaları karıştırıyoruz. Canlı baskı yapıldığı yayıldıkça standın önünde kuyruklar oluşuyor.

Herkes hem yeni bir beceri öğrenmek hem de bir hediye almak ister. Özellikle de elleriyle bastıkları keyif veren bir görseli olan.

2 yıl boyunca gerçekleşen 4 farklı festivalde H&M günde +500 insana serigrafi baskıyı deneyimlemesini sağladı. Bir kişinin ortalama baskı süresi 45 saniye, bu sayede oluşan kuyruklar hızlı ilerliyor ve sürekli yeni ilgililer ekleniyor. Kalabalık herkesin eğlendiği bir etkinlikte en son isteyeceğimiz insanların canını sıkmak, serigrafi baskıyla çok tatlı, kısa ve güçlü bir deneyimle kalıcı bir eser oluşturuluyor.

Teknolojiyi kullanarak interaktif oyunlar

Teknoloji ile el yapımı objeleri birleştiren bilgilendirice ve keyifli stand tasarımları Bitti Gitti ile özgün yaklaşımlara olanak sağlıyor. Farklı eserlere dokunulduğunda, farklı komutların işleme alınması, müzik ve görsellerin değiştirilmesi gibi işlemler gerçekleşebiliyor. Bu oyunlar sadece etkinliklerde değil, daimi olarak genel merkezinizde ya da bir şubenizde ziyaretçilerinize açık olabilir.

Cloud 7'da Dokunmalı Müzik Oynu

House Hotel grubunun ilki İstanbul'da açılacak yeni otel zinciri Cloud 7'de akıllı telefon ile check-in yapmak, duvarda asılı sanatı satın almak, sipariş vermek mümkün. Lansmanlarında da sundukları teknolojik  otel deneyimine uyumlu interaktif platform konumlandırmaları için Bitti Gitti'yi tercih etti.

4 farklı oda için, 4 farklı stand tasarımı gerçekleştirdik. Teneke kameralar ile müzik yapımı, kaplardaki sulara dokunarak oynanan projeksiyon ile yansıtılan oyun ve koku rafı ile unutulmaz deneyimler sağlandı.

Gecenin sonunda üst katta DJ terasta dans müzikleri çalarken bile odada çay tenekelerine dokunarak müzik yapanların senfonileri duyuluyordu.
 

Kilit müşteri ilişkilerine keyifli dokunuş 

Beraber çalıştığınız markaların yöneticileri veya hedef kitlenizdeki öncü bireyleri davet edebileceğiniz fevkalade etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Hem kendi ofisinizde hem de farklı bir lokasyonda rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz eller ile üretimi teşvik eden etkinlikler için Bitti Gitti kitleri birebir.

Koleksiyon Mobilya, Caddebostan şubesinde iç mimar ve tasarımcı seçkin davetlilerine defter yapım atölyesi düzenleyip, yeni koleksiyonları üzerinden geçmek için bir fırsat olarak değerlendirdi. Kısa sürede yeni bir teknik deneyimleyip, o güne dair kalıcı bir eser üretmek gibisi yok.

Babylon ile Barış Manço Hayatımı Değiştirdi

“Eğer birgün ölürsem, öldüğüm günü değil, doğduğum günü hatırlayın” -Barış Manço

Biz de öyle yaptık ve çocuklara, dünya barışına ve insanları bir araya getiren fevkalade yaşantısıyla Barış Manço'nun 70. doğum gününü Bitti Gitti tarzında kutlamaya karar verdik.Babylon da bizim gibi düşünmüş ki, onlar da doğum günü anma günü konseri düzenliyorlardı. Bu harika etkinliği daha da kalıcı hale getirmek için canlı serigrafi baskıyı deneyimleyebilecekleri bir etkinlik geliştirdik. Bilet alan katılımcılara ''Hayatında iz bırakan Barış Manço'lu bir anınız'' soruldu ve cevap verip boş tişörtüyle gelenler hemen tişörtlerini elleriyle bastı.

Kutlamak istediğiniz, katılımcıların ortak ilgisi olan konuları serigrafi çerçeveleri ile çok daha kalıcı şekilde aktarabilirsiniz.

İnteraktif Veri Görselleştirmeleri

Kurumunuzda en çok sevilenler anketi yapıp, duvarlarınızda görselleştirmelerini yapabilirsiniz. Polisan ve Kolektif House gibi markalar da binlerce kişinin kitap tercihlerini listeleyip BookSerf ile kitap görselleştirmeleri buna güzel örnek olabilir. En sevdiğiniz 3 kitap sorulup, tüm cevaplar sıralandığında öne çıkan kitapların katılımcılar tarafından görselleştirilip ofisinizde veya etkinlik mekanında sergilenmesiyle kalıcı ve ilham verici bir eser üretimi sağlanıyor.

Farklı boyutlarda lazer kesim ahşap paneller ile özel şekillerde, kişiselleştirmeye hazır veri görselleştirme kitleri ile toplu üretim çok pratik ve keyifli.

Projenize özel etkinlik konseptleri

Kurumunuza ve önceliklerinize özel etkinlik konseptleri geliştirmek ve kalıcı çözümler üretmek Bitti Gitti'nin her zaman gelişimi için büyük fırsat olarak gördüğümüz bir yaklaşım. Bu sayfada birkaç farklı etkinlik konseptimizi paylaşmış olup, daha pek çok farklı konumlandırmalar ile on binlerce insanın hayatında iz bırakma fırsatı yakaladık. Sizin de bir sonraki etkinliğinizi çok daha verimli ve etkili kılmak için önceliklerinizi sizden duymayı çok isteriz.

Buradan bize projeniz hakkında yazabilir, kurumunuza özel teklif alabilirsiniz.

Bitti Gitti Platform
Keyifli Kurumsal Rehberi

Keyifli, pratik ve yenilikçi deneyimler

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı

Bitti GittiDükkanEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim