Tüm içerik hakları Bitti Gitti Ltd. Şti.'ye aittir, izinsiz kullanılamaz.

Kitap Paylaşım Rehberi

‍BookSerf 2013 yılında iki üniversite öğrencisi tarafından kuruldu. Her yıl okumaya değer bolca kitap yayınlanıyordu, oysa kitap fiyatları artıyordu ve hepsini satın almaya imkanları yoktu.

Bir yandan da internet gelişmişti ve artık hepimizin hayatları sosyal medyayla şeffaflaşmıştı. İnternet sitesi oluşturmak için gerekli engeller kalkmıştı, samimi tasarım ve istikrar ile geniş kitlelere ulaşabiliyordunuz.

Kendi kitaplarının fotoğraflarını çektiler ve onlar için profil sayfaları oluşturdular. Artık kitapları 2 haftalığına ödünç almak mümkündü, tek yapman gereken sahibine kendini tanıttığın bir mesaj atmaktı.

Bir buluşma yeri ve zamanı belirledikten sonra iki taraf yüz yüze buluşuyordu. Hem kitaplar nefes alıyordu, okunduktan sonra kütüphanelere tozlanmıyordu. Hem de kitaplara bayılan insanlar tanışarak kendi projelerinde işbirliği yapıyordu.

İlerleyen yıllarda BookSerf Istanbul'dan yayıldı. Eskişehir, Ankara, İzmir ve Berlin'de şubeleri açıldı. Yüzlerce, binlerce kitap başarıyla paylaşıldı.

Bitti Gitti kurulduktan sonra BookSerf ona dahil oldu. Tutkuyla yaptığımız teknikleri edebiyatı zenginleştirmek için de kullandık. Sizin de ellerinizle yapabileceğiniz teknikleri.

Bir yandan kitaplarını paylaşırken bir yandan da kendi Oğuz Atay tişörtünü yapmak fevkalade olmaz mı? Ya da ellerinle kendi defterlerini yaptıktan sonra onlara yazmak?

BookSerf'le Türkiye'de başlayan ve tüm dünyaya yayılan bir oluşumun bir parçası olabilirsiniz. Şehrinizde, kasabanızda hatta köyünüzde kitaplarınızı paylaşarak başka kitapseverlerin kitaplarına ulaşabilirsiniz.

Tüm bunları güvenli ve keyifli bir şekilde BookSerf üzerinden yapmak mümkün. Üstelik kitap paylaştıkça ve ödünç aldıkça Bitti Gitti'den hediyeler kazanacak, sevdiğiniz yazarlarla tanışmak için fırsatlar edineceksiniz.

Şu ana dek BookSerf'le yaptıklarımızı görmek için Facebook ve Instagram'daki sayfalarımıza bakabilir, ya da hakkımızda çıkan roportajlara göz atabilirsiniz.

Ya da kitaplara bayılanlar olarak nasıl dahil olabilirsiniz ilerleyen bölümlerde keşfedebilirsiniz!

Keyifli TasarımlarSerüvenlerEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim