İlk Kitabınızı Ödünç Verirken

Yaptığınız ilk iş kitaplarınızın artık özgür olduğunu duyurmak olmalı. Kitaplarınızı ilk ödünç alacaklar arkadaşlarınız ve arkadaşlarınızın arkadaşları olacak. Güvenli bir ortam içinde paylaşmaya başlayarak tecrübe edinmek fevkalade bir paylaşımcı olmanın birinci kuralıdır.

Size Facebook'a ve Instagram'a post'layabileceğiniz, süper editli fotoğraflarınızı, cover image'leri gönderiyor olacağız.

İlk paylaştığınız kitap :

Kitapları seven insanlar birbirleriyle arkadaş olurlar. Hali hazırda kendi kütüphaneleri okumadığınız mis gibi kitaplarla dolu arkadaşlarınız var.

En çok kitap seven arkadaşınızı düşünecek olursanız kim olurdu? İlk kitap vereceğiniz kişi de o!

Kitabını BookSerf üzerinden ödünç vermen için paylaştığın kişinin fotoğrafını çekmeniz yeterli. Böylece sosyal medya hesaplarımızda paylaşarak kitabın geri getirileceğine emin olabiliriz.

Her birimizin geri getirilmeyen kitap anıları var. Tek bir fotoğraf nasıl kitabınızın size dönmesini sağlıyor? Evrimsel psikoloji sayesinde. Kabileler halinde yaşadığımız dönemler çoktan geçti; lakin beynimiz toplum içinde birlikte yaşadığımız insanlara sorumlu olmayı unutmadı. Kitaplarınızı ödünç alanların fotoğraflarını çektiğinizde kendi arkadaş grubumuz görür ve kitabı ödünç alan buna göre davranır.

Şu ana dek 1000'in üzerinde kitap paylaşıldı ve fotoğraflar sayesinde güvenli bir mekanizma oluşturuldu. Güvenlik için sadece bir fotoğraf yetmez tabii, başka neler yapabiliriz bir sonraki bölümde öğreneceğiz.

Bitti Gitti Mesaj Kutusu

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. En yakın zamanda bir Bitti Gitti'li size dönüş yapıyor olucak.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Diğer Bölümler

İlk Kitabınızı Ödünç Verirken

Bitti Gitti'den başka seçkiler

WhatsApp iletişim hattı

Keyifli TasarımlarSerüvenlerEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim