Platform
/
Kitap Paylaşım Rehberi
/
Gündelik Hayatta Kitap Sevgisi

Gündelik Hayatta Kitap Sevgisi

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü

Kitaplara olan sevginizi gündelik hayata da taşımanın pek çok yolu var. Bitti Gitti olarak el yapımı defterlerden, serigrafi baskılı doğal tişört ve bez çanta baskılarına kadar pek çok ellerinizle evinizde yapabileceğiniz üretim teknikleriyle bu süreci daha da pratik hale getiren kitler üretiyoruz.

Sosyal mesafeyi koruyarak ilham vermek

Kitap sevginizi karşı kaldırıma bile sıçratmak için harika bir fırsat en sevdiğiniz kitap baskılı veya genel kitaplarla ilgili eserleri seçmek. Bu sayede kitaplara olan ilgiyi canlandırmış olup, belki günde en az bir kişinin uzun süredir yapmadığı kitap okumayı tekrar alışkanlık haline getirmesi için teşvik edebilirsiniz. Kitaplar güzeldir, Read More ve Okuyorum Keyifler Yerinde gibi farklı tasarımlarla düşüncelerinizi yansıtabilir, hatta fırça ile doğal kumaş boyalarıyla kendi favori söz kalıplarınızı da yazabilirsiniz.

Market Alışverişlerine mesajınızı götürün

Kendi bez çantanızla alışverişe gitmek gibisi yok. Su süre zarfında yüzlerce göz belki de çantanıza çok kısa süreliğine bakmış oluyor. Bu kısa sürede insanlara kendi en sevdikleri kitabı sorgulamasını, veya en yakın ne zaman kitap okumayı planladığını hatırlatacak panolara dönüştürebilirsiniz. Bu sayede sadece sizin sevdiğiniz bir kitabı değil, her kim görüyorsa kendi sevdiği kitabı hatırlayarak belki de onun bir başkasına kitap önerisinde bulunmasını dahi teşvik edebilirsiniz. Kendi bez çanta baskılarınızı yapmak için serigrafi kitleri birebir. Belirlediğiniz tasarımı bize göndererek baskıya hazır halde çerçevenizi temin etmek için Mini Serigrafi Kitleri, aynı çerçeve ile kendi tasarımlarınızı pozlayıp farklı eserler üretmek için Serigrafi Kiti ve Pozlama Ünitesini geliştirdik.

Bitti Gitti Platform
Kitap Paylaşım Rehberi

Kitaplar güzeldir, paylaşmak ise fevkalade.

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı

Bitti GittiDükkanEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim